×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule ies caur Vērša zvaigznāju, tas radīs vajadzību pēc estētiskā komforta. Aktuāli būs jautājumi par savas dzīvesvietas un darba vides sakārtošanu vai uzlabošanu. Cilvēki vēlēsies baudīt skaisto sev apkārt un izdzīvot ik mirkli bez steigas.

22. aprīlī plkst. 8.23 ir Pilnmēness

6. maijā plkst. 22.29 sākas Jauns Mēness cikls.

No 6. maija Merkurs atrodas Vērša zīmē. Tā ietekmē cilvēki interesēsies par to, kā vairot ienākumus un aizsargāt savus īpašumus. No 28. aprīļa līdz 22. maijam Merkurs būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka grūtāk būs uztvert un izprast informāciju. Tāpēc jācenšas izvairīties no steigas, lai nepieļautu paviršības vai neuzmanības kļūdas. Šajā laikā var “niķoties” elektroniskās iekārtas un sistēmas.

No 5. līdz 30.aprīlim Venera ir Auna zīmē, tāpēc sirds būs gatava jauniem izaicinājumiem mīlas frontē. 30. aprīlī Venera ieiet Vērša zvaigznājā, tāpēc spontānumu nomainīs kaisle un vēlme izbaudīt ik mirkli. Cilvēkiem patiks saņemt un dāvināt dārgas dāvanas, baudīt labu maltīti un apmeklēt kultūras pasākumus.

Marss atrodas Strēlnieka zvaigznājā. No 16. aprīļa Marss veido laika cilpu un līdz 29. jūnijam būs retrogradā stāvoklī. Šajā laika posmā, iespējams, nāksies labot pagātnē pieļautās kļūdas. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo būs vērojama tendence, ka cilvēki kļūst izklaidīgi, vadot transporta līdzekli, un arī transporta līdzekļiem var rasties dažādas tehniskas problēmas.

Jupiters turpina savu ceļu Jaunavas zīmē. No 8. janvāra līdz 8. maijam Jupiters būs retrogradā stāvoklī, tāpēc naudas apritē vērojama aizkavēšanās. Neplānojiet tērēt naudu, kas vēl nav saņemta. Cilvēkiem nāksies apbruņoties ar pacietību. Kaut arī 8. maijā Jupiters beidzot atgriežas savā ierastajā kustības virzienā, maijs nav piemērots līgumu slēgšanai, darījumiem un darba maiņai.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā. No 24. marta līdz 14. augustam Saturns būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka atklātībā nāks pagātnē noklusētās vai slēptās lietas, darījumi un negodīga rīcība. Šī informācija kaitēs ne viena vien sabiedrībā pazīstama cilvēka reputācijai.

! Līdz 9. maijam sakrīt periodi, kad Marss ar Jupiteru un Saturnu, kā arī no 28. aprīļa ar Merkuru atradīsies retrogradā stāvoklī. Šajā periodā jābūt īpaši modriem, jo aktivizēsies tās personas, kas grib iedzīvoties uz citu cilvēku nezināšanas, lētticības un izklaidības rēķina. Sargiet paši sevi, tad arī Dievs jūs sargās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+