Mobilā versija
-0.7°C
Alvīne
Sestdiena, 16. decembris, 2017
23. aprīlis, 2014
Drukāt

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule ies caur Vērša zvaigznāju, tāpēc cilvēki vairāk uzmanības veltīs savām ikdienas vajadzībām. Aktuāli kļūs naudas un drošības jautājumi. Daudz laika un pūliņu tiks veltīts apkārtējās vides sakārtošanai un labiekārtošanai.

29. aprīlī plkst. 9.14 sākas Jauns Mēness cikls un būs gredzenveida Saules aptumsums.
 Šajā laikā cilvēki kļūst agresīvāki un var pastrādāt darbus, par kuriem vēlāk būs jānožēlo. Centieties izvairīties no masu pasākumiem.

Līdz 7. maijam Merkurs atradīsies Vērša zvaigznājā. Tāpēc cilvēki atklātāk paudīs viedokli par savām tiesībām, darba atalgojumu un interesēsies par jauna autotransporta iegādi.

No 7. maija līdz 29. maijam Merkurs ies caur Dvīņu zvaigznāju. Tas nozīmē, ka cilvēki gribēs satikties, lai kopīgi pavadītu laiku, patērzētu un priecātos. Būs interese par dažādiem sporta pasākumiem.

Līdz 3. maijam Venera atradīsies Zivs zvaigznājā. Šā iemesla dēļ cilvēki daudz personiskāk uztvers teikto un emocionālāk reaģēs uz apkārt notiekošo.

No 3. maija Venera būs Auna zīmē, tāpēc ģērbšanās un uzvedības stils kļūs izaicinošāks un avangardiskāks.

Marss līdz 19. maijam vēl atradīsies Svaru zvaigznājā retrogradā stāvoklī. Tas var radīt šķēršļus darba meklējumos, saasināt savstarpējās attiecības, palielināt avārijas riskus agresīvas braukšanas dēļ.

No 19. maija Marss atjauno ierasto kustības virzienu, tāpēc mazināsies iepriekš minētie riski un cilvēki vairāk enerģijas veltīs savu plānu īstenošanai.

Jupiters joprojām atradīsies Vēža zvaigznājā, liekot cilvēkiem vairāk domāt par savas stabilitātes nodrošināšanu. Aktuāli būs jautājumi, kas skar pienākumu un tiesību jautājumus. Vai likuma priekšā mēs visi esam vienādi atbildīgi?

Arī aprīlī Saturns būs Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc turpinās atklāties pagātnē pieļautās kļūdas un meli. Tiem, kuri pieraduši dzīvot aiz maskas, tas būs arvien grūtāk izdarāms.

Pievienot komentāru

Jaungada horoskops. Kāds katrai zodiaka zīmei būs 2018. gada 1. janvāris? (1)Pirmās jauna gada dienas reizēm ir visai sarežģītas. Piedāvājam horoskopu, kas palīdzēs tikt galā ar visnegaidītākajām situācijām!
Draugiem Facebook Twitter Google+