Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. augusts, 2015
Drukāt

Plāno piešķirt finansējumu Mārtiņa un Torņakalna kapu pieminekļu atjaunošanai Rīgā

Foto: LETAFoto: LETA

Gatavojot Rīgas pašvaldības 2016. gada budžeta projektu, aicinās piešķirt 7000 eiro Mārtiņa un Torņakalna kapu pieminekļu atjaunošanai, šodien vienojās Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti.

Priekšlikumu šos pieminekļus restaurēt izteica Rīgas domes deputāts Valdis Gavars (V). Pēc provizoriskiem aprēķiniem, Mārtiņa kapu vajadzībām būtu nepieciešami 4000 eiro, savukārt Torņakalna kapiem – 3000 eiro.

Gavars skaidroja, ka Rīgas dome ir uzņēmusies saglabāt un sakopt slēgtos kapus, kuros apbedījumi vairs netiek veikti, tāpēc būtu svarīgi rast iespēju no pilsētas budžeta līdzekļiem piešķirt finansējumu, lai kaut nedaudz atjaunotu sabrukušos pieminekļus.

Domes Mājokļu un vides departamenta direktore Maira Megne skaidroja, ka šā gada budžetā līdzekļi tam nav paredzēti, izsakot priekšlikumu šo summu iestrādāt nākamā gada budžeta projektā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+