×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
27. maijs, 2014
Drukāt

Plāno vienu atbalsta institūciju
 (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ministru kabinets atbalsta ieceri noteikt vienu institūciju, kas sniegtu koordinētu atbalstu no valsts pārvaldes puses Latvijas valsts piederīgajiem, kas vēlas atgriezties Latvijā, dažādos jautājumos par pārcelšanos un uzturēšanos Latvijā, tostarp vēl pirms atgriešanās Latvijā.

Kā iespējamā šāda institūcija minēts Sabiedrības integrācijas fonds, kas, izmantojot Eiropas Trešo valstu valsts piederīgo integrācijas fonda finansējumu, īsteno projektu “Nacionālais integrācijas centrs”, kas patlaban nodrošina Latvijā dzīvojošo trešo valstu valsts piederīgajiem pakalpojumus un konsultācijas, kas pamatā ir tie paši, kas bieži vien nepieciešami arī Latvijas valsts piederīgajiem, kuri vēlas pārcelties uz dzīvi Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atbalsts no valsts puses būtu cilvēka cienīga dzīves līmeņa nodrošināšana un tādu apstākļu radīšana,lai cilvēki NEBRAUKTU prom. Vienīgā cerība uz nākamās Saeimas vēlēšanām un politiskajiem spēkiem, kuriem uzmanības centrā patiešām ir Cilvēks un normāli dzīves apstākļi – bez savstarpēja naida un ķengāšanās dažādu nacionalitāšu starpā, ar normāliem nodokļiem, stipru izglītības un veselības aprūpes sistēmu, un patiesām rūpēm par šīs valsts iedzīvotājiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+