×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
25. novembris, 2013
Drukāt

Plānots atjaunot mainītos sabiedriskā transporta maršrutus Zolitūdē

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

No 26.novembra plānots atjaunot 8., 44. un 53.maršrutu autobusu kustību Zolitūdē pa ierastajiem maršrutiem pilnā apjomā un atvērt astoņas slēgtās pieturvietas, portālu “LA.lv” informēja uzņēmumā “Rīgas satiksme”.

Rīgas satiksme atgādina, ka sakarā ar glābšanas darbiem Zolitūdē no piektdienas, 22.novembra plkst.20.30 tika mainīta 8., 44. un 53.autobusu maršrutu kustība un slēgtas 8 pieturvietas. Virzienā no centra uz Zolitūdi 8., 44. un 53.autobusu maršruti tika novirzīti pa Apuzes ielu, tālāk pa Jūrkalnes ielu, tālāk pa Jāņa Endzelīna ielu līdz galapunktam Zolitūdē. Savukārt virzienā uz centru 8., 44. un 53.autobusu maršruti no galapunkta Zolitūdē tika novirzīti pa Jāņa Endzelīna ielu, tālāk pa Jūrkalnes ielu, tālāk pa Apuzes ielu un tālāk pa ierasto maršrutu.

Sakarā ar minētajām izmaiņām tika slēgtas pieturvietas Anniņmuižas iela, Autostāvvieta, Rostokas iela, Zolitūdes iela, Mežmalas iela, Gramzdas iela, Zantes iela un Priedaines iela.

Minētās izmaiņas tika noteiktas uz nenoteiktu laiku. Šodien, 25.novembrī glābēji ir devuši atļauju atjaunot sabiedriskā transporta satiksmi Zolitūdē, un plānots, ka no 26.novembra rīta 8., 44. un 53.maršrutu autobusu kustība tiks atjaunota pa ierastajiem maršrutiem.

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos twitter, facebook, draugiem.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+