Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
25. jūnijs, 2014
Drukāt

Plašā koncertā vāks līdzekļus Rojas Katoļu baznīcas pabeigšanai

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kopš 2005. gada tiek celta Rojas Sv. apustuļa Andreja Romas katoļu baznīca, un, lai veicinātu tās tapšanu, 6. jūlijā plkst. 15 Rojas kultūras centrā notiks labdarības koncerts, vēsta projekta vadītājs Lūkass Mairis Marcinkēvičs.

Dievkalpojumi baznīcā notiek jau kopš 2011. gada vasaras, tomēr baznīcā vēl turpinās iekšdarbi, kuriem nepieciešami līdzekļi.

Uz Lūkasa Maira Marcinkēviča aicinājumu atbalstīt Rojas Katoļu baznīcu pirmie atsaukušies Rojas kristīgās draudzes “Prieka Vēsts” ansamblis. “Tika izlemts rīkot labdarības koncertu kā pārsteigumu un mīlestības dāvanu katoļu draudzei, cerībā savākt ziedojumus baznīcas pabeigšanai,” vēsta projekta organizators, piebilstot, ka Rojas pašvaldības darbinieki šo ideju padarīja iespējamu, atvēlot kultūras centru un transportu mākslinieku atvešanai, līdzdalību sarīkojumā apsolījis arī Rojas mūzikas un mākslas skolas pūtēju ansamblis.

Koncertā Ingus Pētersons dziedās kopā ar ansambli “Sliekšņi un griesti”, ieradīsies dziedošie aktieri Rūdolfs Plēpis un Varis Vētra. Koncerta programmu krāšņos arī gospeļkoris “GG Choir”, kuru 2004. gadā dibinājis Gunārs Kalniņš, tāpat, iespējams, dziesmu par balto kalnu ziedu ēdelveisu nodziedās 2011.gada “Mini Mis World” titula īpašniece Roberta Džesika Larka. Koncertā apsolījusi piedalīties arī Kristīne Šomase. Šlāgerdziesmu cienītāji un vecākās paaudzes romantiķi gaidīs tikšanos ar Inetu Rudzīti un akordionisti, pianisti Andu Marcinkēviču Rozīti, bet klaviermūzikas cienītāji varēs gūt neaizmirstamus mirkļus, klausoties komponista un pianista Māra Lasmaņa sniegumu.

Koncertu vadīs žurnāliste Velta Puriņa. Un koncerta organizators visiem klātesošajiem sola retu iespēju – dziedāt kopā ar slavenībām.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu Šoli (1)Ģirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+