Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
14. septembris, 2015
Drukāt

Plaši svinēs Liepājas Latviešu biedrības 80 gadus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Latviešu biedrības nams oktobrī ar plašu pasākumu programmu atzīmēs pastāvēšanas 80. gadadienu, portālam LA.lv pastāstīja Biedrības nama kultūras darba menedžera Laura Giptere.

Par jubilejas mēnesi tiek pasludināts oktobris, jo Liepājas Latviešu biedrības nams tika atklāts 1935. gada 27. oktobrī. Apaļā jubileja tiks atzīmēta ar vairākiem pasākumiem – Retro svētku balle, Svētku koncerts ar Liepājas Simfoniskā orķestra piedalīšanos, Svētku koncerts ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu dalību, kā arī Liepājas mākslinieku apvienības “Mākslas kolēģi” darbu izstāde un Biedrības nama retrospektīvā izstāde.

Atklājot Liepājas Latviešu biedrības nama ēku, tābrīža izglītības ministrs Augusts Tentelis izteica šādus vārdus: “Tad nu ikviens ir aicināts nākt un baudīt latvisko kultūru un būt vienotiem, jo šis nams ir paredzēts “svētam un cēlam uzdevumam: celt latvietību, celt latviešu kultūru, gādāt, lai liepājnieku gars neapsīktu, bet viņu cēlais ideālisms pastāvētu un augtu.”

Jubilejas mēnesī notiks gan Liepājas Latviešu biedrības nama retrospektīvā izstāde, gan Liepājas mākslinieku savienība darbu izstāde , retro svētku balle “Liepājas Latviešu biedrības namam 80”, kas tiks aizvadīta 30-to gadu stilā, kā arī vērienīgs klasiskās mūzikas svētku koncerts “Liepājas Latviešu biedrības namam 80” – vērienīgs klasiskās mūzikas koncerts, savukārt jubilejas mēnesi 31. oktobrī noslēgs svētku koncerts ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu piedalīšanos.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (38)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+