×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. septembris, 2015
Drukāt

Plaši svinēs Liepājas Latviešu biedrības 80 gadus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Liepājas Latviešu biedrības nams oktobrī ar plašu pasākumu programmu atzīmēs pastāvēšanas 80. gadadienu, portālam LA.lv pastāstīja Biedrības nama kultūras darba menedžera Laura Giptere.

Par jubilejas mēnesi tiek pasludināts oktobris, jo Liepājas Latviešu biedrības nams tika atklāts 1935. gada 27. oktobrī. Apaļā jubileja tiks atzīmēta ar vairākiem pasākumiem – Retro svētku balle, Svētku koncerts ar Liepājas Simfoniskā orķestra piedalīšanos, Svētku koncerts ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu dalību, kā arī Liepājas mākslinieku apvienības “Mākslas kolēģi” darbu izstāde un Biedrības nama retrospektīvā izstāde.

Atklājot Liepājas Latviešu biedrības nama ēku, tābrīža izglītības ministrs Augusts Tentelis izteica šādus vārdus: “Tad nu ikviens ir aicināts nākt un baudīt latvisko kultūru un būt vienotiem, jo šis nams ir paredzēts “svētam un cēlam uzdevumam: celt latvietību, celt latviešu kultūru, gādāt, lai liepājnieku gars neapsīktu, bet viņu cēlais ideālisms pastāvētu un augtu.”

Jubilejas mēnesī notiks gan Liepājas Latviešu biedrības nama retrospektīvā izstāde, gan Liepājas mākslinieku savienība darbu izstāde , retro svētku balle “Liepājas Latviešu biedrības namam 80”, kas tiks aizvadīta 30-to gadu stilā, kā arī vērienīgs klasiskās mūzikas svētku koncerts “Liepājas Latviešu biedrības namam 80” – vērienīgs klasiskās mūzikas koncerts, savukārt jubilejas mēnesi 31. oktobrī noslēgs svētku koncerts ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvu piedalīšanos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+