×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
7. oktobris, 2013
Drukāt

Pļaviņa sensācija – olimpiskais medaļnieks vienojas ar Egleskalnu

noliko-maaseik.comnoliko-maaseik.com

Pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš nākamajā sezonā spēlēs kopā ar Latvijas klasiskā volejbola izlases diagonāles spēlētāju Hermanu Egleskalnu, vēsta mājas lapa viniirdivi.lv

Abi esot vienojušies, ka nākamo vasaras sezonu uzsāks vienā komandā.

1990. gadā dzimušais Hermans Egleskalns (augums 202 cm) savas volejbolista karjeras laikā spēlējis Somijā un Beļģijā, bet šosezon pārstāvēs Francijas „Pro A” līgas kluba „Chaumont” krāsas. Tāpat pēdējos gados Egleskalns bijis Latvijas nacionālās izlases viens līderiem. Nu Hermans pieņēmis Mārtiņa Pļaviņa piedāvājumu nākamajā vasarā pievērsties pludmales volejbolam. Līdz šim nopietni pludmales volejbolu Egleskalns nav spēlējis, taču pirms vairākiem gadiem kopā ar dažādiem pāriniekiem (Tomu Vanagu, Andreju Jekimovu un Romānu Saušu) piedalījies vairākos Eiropas un pasaules čempionātos jauniešiem.

„Man bija nepieciešams bloķētājs, bet, kā zināms, tad Latvijā šīs pozīcijas spēlētāju nav daudz. Ar treneri Aigaru Birzuli apsvērām vairākas iespējas, taču nonācām pie secinājuma, ka dot iespēju sevi apliecināt Egleskalnam būtu vispareizāk. Jā, viņam būs jāpārorientējas no klasiskā volejbola uz pludmali, taču nedomāju, ka tam būs nepieciešams pārāk ilgs laiks. Hermans ir pietiekami tehnisks spēlētājs, turklāt viņš ir kreilis, kas pludmales volejbolā ir liels pluss,” citēts Mārtiņš Pļaviņš. „Nākamās sezonas sākums mums nebūs viegls, jo Egleskalnam nav reitinga punktu, un viss atkal būs jāsāk no sākuma, bet neslēpšu, ka mūsu mērķis pirmajā kopīgajā sezonā ir regulāra dalība Pasaules kausa posmu pamatturnīros.”

Aizvadītajā vasarā Pļaviņš uzspēlēja kopā ar Jāni Pēdu un Aleksandru Soloveju.

2012. gadā Pļaviņš kopā ar Jāni Šmēdiņu izcīnīja bronzas medaļu Londonas olimpiskajās spēlēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+