×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2014
Drukāt

Pļaviņš un Egleskalns – tomēr kopā

fivb.orgfivb.org

Viens no Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem Mārtiņš Pļaviņš nākamo sezonu sāks vienā pārī ar Hermanu Egleskalnu, kurš līdz šim spēlēja klasisko volejbolu, aģentūrai LETA apstiprināja Pļaviņa treneris Aigars Birzulis.

Lielāko daļu iepriekšējās sezonas Pļaviņš aizvadīja vienā pārī ar Aleksandru Soloveju, lai gan pirms tam bija ieplānots, ka viņš spēlēs kopā tieši ar Egleskalnu, taču šī ideja nerealizējās. Tiesa, tagad puses atkal bija sēdušās pie sarunu galda un panākušas mutisku vienošanos, ka turpmāk Pļaviņš spēlēs kopā ar Egleskalnu.

“Ar Egleskalnu esam panākuši mutisku vienošanos, ceram, ka tā realizēsies arī dzīvē,” sacīja Birzulis. “Viens no variantiem bija turpināt sadarbību arī ar Soloveju, taču aizvadītā sezona nedeva cerētos rezultātus. Mūsu mērķis ir labi startēt jau šajā ciklā, nevis gaidīt labus rezultātus nākotnē. Neredzēju, ka šādā sastāvā varam sasniegt savus mērķus.”

No jaunās sezonas sākas atlase 2016.gada Riodežainero olimpiskajām spēlēm, un treneris uzsvēra, ka viņu mērķis ir nokļūt Olimpiādē, lai Latvija pludmales volejbolā būtu pārstāvēta vismaz ar diviem pāriem.

Birzulis atzina, ka šobrīd citu pludmales volejbolistu, kuri būtu gatavi spēlēt augstā līmenī vienā pārī ar Pļaviņu, Latvijā nemaz nav. “Ja nu ar Egleskalnu pilnībā neveiksies, meklēsim citas iespējas, lai gan to nav daudz. Spēlētāju ir tik, cik ir,” piebilda Birzulis, kā vienu no potenciālajiem variantiem minot arī Haraldu Regžu.

“Tā bija mana vēlme piesaistīt Egleskalnu. Pērn mums tas neizdevās, taču ceram, ka šis piedāvājums viņam ir pietiekami saistošs divu iemeslu dēļ – vispirms jau iespēja tikt uz olimpiskajām spēlēm, kas klasiskajā volejbolā neizskatās reāli, turklāt arī finansiāli cenšamies piedāvāt viņam tādus noteikumus, kas varētu līdzināties klasiskajam volejbolam,” atklāja Birzulis.

Pieredzējušais treneris piebilda, ka viņam grūti teikt, cik Egleskalnam būs nepieciešams laika, lai pierastu pie pludmales volejbola. “Tas ir atkarīgs no sportista meistarības. Tomēr pēc pussezonas vajadzētu saprast, kurā virzienā dodamies.”

Interesanti, ka vēl vasarā parādījās informācija, ka Pļaviņš visu olimpisko atlases ciklu grasās nospēlēt ar Soloveju, bet plāni apvienoties ar Egleskalnu atlikti, jo pamainījušies personīgie plāni saistībā ar klasiskā volejbola karjeru.

Egleskalns ir viens no Latvijas klasiskā volejbola izlases līderiem, bet iepriekšējo sezonu viņš aizvadīja Francijas komandā Šomonas “VB 52 Haute-Marne”, taču karjeras laikā pārstāvējis arī Latvijas, Somijas un Beļģijas klubus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+