fivb.com

Pļaviņš un Regža cīnās pret olimpiskajiem čempioniem 0

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža pirmdien Vīnē pasaules čempionāta grupu kārtas otrajā spēlē sīvā cīņā cieta neveiksmi pret olimpiskajiem un pasaules čempioniem Alisonu Čeruti un Brunu Šmitu no Brazīlijas.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Latvijas duets, kuriem turnīrā ticis 29.numurs, cieta neveiksmi ar rezultātu 0-2 (19:21, 19:21), piedzīvojot otro neveiksmi divos turnīrā aizvadītos mačos.

Pļaviņš/Regža aizvadīja labu spēli, tomēr izšķirošajos brīžos nedaudz labāki bija titulētie pretinieki, kuriem turnīrā ir piektais numurs.

Pirmā seta sākumā Latvijas duets ieguva vadību 5:2, bet tehniskajā pārtraukumā devās esot vadībā ar 11:10. Turpinājumā brazīliešiem izdevās panākt izlīdzinājumu 14:14, savukārt seta beigas aizritēja punkts punktā. Diemžēl, esot iedzinējos ar 19:20, Regža neveiksmīgi uzņēma servi, bet pēc tam izsita bumbu autā, kas Alisonam/Brunu ļāva pa setiem izvirzīties vadībā.

Otrā seta sākumā latvieši nokļuva iedzinējos un pēc tam vadību vairs neatguva, seta beigu daļā pretiniekiem panākot trīs punktu pārsvaru. Tiesa, pēc Regžas teicama bloka latvieši vēl spēja panākt 18:19, tomēr izglābties no zaudējuma viņi nespēja.

Tikmēr citā E grupas mačā čīlieši Estevans Grimalts un Marko Grimalts, kuriem piešķirts 20.numurs, ar 2-0 (21:15, 21:13) pārlicinoši uzvarēja Mozambikas pārstāvjus Aldevino Nguvo un Justino Tovelu, kuri izlikti ar 44.numuru.
Līdz ar to pēc divām kārtām Brazīlijas un Čīles duetiem ir pa diviem panākumiem, bet Latvijas un Mozambikas pāri, kuri trešdien savstarpējā spēlē noskaidros komandu, kura tiks izslēgšanas turnīra cīņās, pirmajos divos mačos ir zaudējuši.