Foto – LETA
Foto – LETA
Foto – LETA

Pļaviņš un Regža pasaules čempionātu sāk ar zaudējumu 0

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža sestdien Vīnē cieta zaudējumu pirmajā pasaules čempionāta spēlē.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Latvieši, kuriem turnīrā ticis 29.numurs, E grupas pirmajā mačā ar 0-2 (14:21, 19:21) piekāpās čīliešiem Estevanam Grimaltam un Marko Grimaltam, kuriem piešķirts 20.numurs.

Pirmais sets Latvijas duetam bija ļoti neveiksmīgs. Jau tā sākumā latvieši nonāca iedzinējos ar 2:5, bet turpinājumā Čīles pludmales volejbolisti savu pārsvaru pakāpeniski palielināja. Līdz ar to Pļaviņš/Regža pirmo setu noslēdza ar zaudējumu 14:21.

Pēc tam sekojošajā otrajā setā laukumā jau bija vērojama līdzvērtīgāka cīņa, tomēr tehniskajā pārtraukumā ar viena punkta vadību devās čīlieši – 11:10. Pretiniekiem seta otrajā pusē bija izdevies iegūt nelielu pārsvaru, ko noslēgumā viņi arī nosargāja un uzvarēja otrajā setā ar 21:19, tiekot pie panākuma arī visā duelī.

Pļaviņš un Regža pirms pasaules čempionāta sasniedza savu šosezon labāko rezultātu, aizkļūstot līdz Pasaules kausa izcīņas četru zvaigžņu turnīra pusfinālam, taču pēc tam ciešot divus zaudējumus un ieņemot ceturto vietu.

Pirmdien šim duetam gaidāma cīņa ar Riodežaneiro olimpisko spēļu čempioniem Alisonu Čeruti un Brunu Šmitu no Brazīlijas, kuriem ticis piektais numurs, bet trešdien apakšgrupu turnīra noslēgumā būs spēle ar Mozambikas pāri Aldevino Nguvo un Justino Tovelu, kuri izlikti ar 44.numuru.