×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
1. jūnijs, 2015
Drukāt

Pļaviņš uzteic Latvijas čempionāta līmeni

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas čempionāta līmenis ir krasi cēlies, atzīst Latvijas pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš.
Viņš pārī ar Hermanu Egleskalnu uzvarēja “Ergo Open” Latvijas pludmales volejbola čempionāta pirmajā posmā, finālā ar 2-0 (21:14, 21:15) pārspējot Haraldu Regžu/Armandu Āboliņu.
“Turnīrā mums gāja diezgan grūti, jo kopējais Latvijas čempionāta līmenis ir krasi cēlies un visi spēlē laba līmeņa volejbolu. Jaunie grib pierādīt, ka var konkurēt, savukārt mēs “vecie” gribam pierādīt, ka esam labāki, tāpēc visas spēles ir ļoti spraigas un vieglu panākumu nav,” Latvijas Volejbola federācija citē Mārtiņu Pļaviņu. “Mums ar Hermanu smagākā spēle bija pusfināls pret Rihardu Finsteru/Edgaru Toču, kurā abos setos galotnē cīņa ritēja punkts punktā. Nākamais turnīrs būs jau nākamnedēļ, jo otrdien izlidojam uz Horvātijas pilsētu Poreku, kur notiks “Major” sērijas turnīrs. Atkarībā no mūsu snieguma kvalifikācijā, ja tiekam pamatturnīrā, tad paliekam tur un spēlējam pamatturnīru, bet ja kvalifikāciju nepārvaram, tad dodamies uz Maskavu, kur notiks Austrumeiropas Zonālās volejbola asociācijas (EEVZA) posms”.
Trešo vietu izcīnīja Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, kuri ar 2-1 (26-24, 18-21, 16-14) pārspēja Toču/Finsteru, taču pusfinālā ar 0-2 (14-21, 16-21) zaudēja Regžam/Āboliņam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+