Uncategorized

Pļaviņš/Regža uzvar, Samoilovs un Šmēdiņš zaudē Olštinā 0

foto: fivb.com

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža skaļu latviešu līdzjutēju atbalstīti piektdien ar uzvaru noslēdza Polijā notiekošā Olštinas “Grand Slam” posma apakšgrupu sacensības. Tikmēr Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš grupu turnīru noslēdza ar zaudējumu, tāpēc arī izslēgšanas turnīru iesāks no pirmās kārtas.
Ar 28.numuru izliktie Pļaviņš un Regža ar 2-0 (21:18, 21:13) apspēlēja Meksikas pāri Huanu Virgenu un Lombardo Ontiverosu, kuri izlikti ar 21.numuru.
Kā zināms, pirmajā duelī latvieši ar 2-0 (21:17, 21:19) ceturtdien pārspēja sacensību piekto numuru Austrijas duetu Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu, gūstot savu pirmo kopējo uzvaru Pasaules tūres turnīros, savukārt otrajā mačā ar 0-2 (19:21, 16:21) piekāpās sacensību 12.numuram krieviem Konstantīnam Semjonovam un Vjačeslavam Krasiļņikovam.
Neskatoties uz neveiksmi, jau pēc otrās kārtas latvieši bija garantējuši vietu nākamajā posmā, bet, pateicoties piektdienas uzvarai, izcīnīja otro vietu apakšgrupā un nodrošināja potenciāli vieglākus pretiniekus izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā.
Tikmēr viens no pasaules vadošajiem pludmales volejbola duetiem Samoilovs un Šmēdiņš, kuri izlikti ar devīto numuru, savā pēdējā apakšgrupas mačā ar 0-2 (17:21, 19:21) zaudēja mājiniekiem Gžegožam Fijalekam un Mariušam Prudelam, kam sacensībās ticis astotais numurs.
Kā ziņots, pirmajā cīņā ceturtdien Latvijas sportisti ar 2-0 (21:18, 21:17) pārspēja sacensību 24.numuru Izāku Kapu un Kristoferu Makhjū, bet nedaudz vēlāk ar rezultātu 2-0 (21:18, 26:24) apspēlēja arī Sebastjanu Fuksu un Štefanu Vindšeifu no Vācijas, kuri izlikti ar 25.numuru.
Pirms pēdējās kārtas gan Latvijas, gan Polijas duetiem bija pa divām uzvarām, līdz ar to savstarpējā mačā viņi noskaidroja pāri, kuram būs brīva izslēgšanas turnīra pirmā kārta.

LA.lv