Sports
Citi sporta veidi

Pļaviņš/Točs izcīna uzvaru Pasaules tūres finālposma spēlē0

fivb.org

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien izcīnīja uzvaru Hamburgā notiekošā Pasaules kausa finālposma spēlē.

Sacensībās ar septīto numuru izliktie Pļaviņš/Točs B apakšgrupas trešajā spēlē ceturtdien ar rezultātu 2:1 (21:23, 21:19, 15:13) uzveica nīderlandiešus Aleksandru Broiveru un Robertu Mēuvsenu, kuriem piešķirts trešais numurs.

Līdz ar to Latvijas duets joprojām saglabā izredzes iekļūt izslēgšanas cīņās.

Spēles pirmajā setā saspringtā cīņā Latvijas duets zaudēja, bet otrajā ilgu laiku bija vadībā un pārsvaru noturēja arī seta izskaņā. Mača liktenis līdz ar to izšķīrās trešajā setā, kurā Pļaviņš/Točs bija pārāki, rezultātā gūstot uzvaru spēlē.

Pēdējo grupu turnīra spēli Latvijas pāris aizvadīs piektdien pret poļiem Gžegožu Fijaleku un Mihalu Brilu, kuri saņēmuši devīto numuru.

Jau ziņots, ka pirmajā cīņā Latvijas duets ar 2-1 (34:32, 17:21, 15:12) uzveica spāņus Pavlo Erreru un Adrianu Gaviru, kuri sacensībās izlikti ar sesto numuru, bet otrajā mačā Pļaviņš/Točs ar 1-2 (21:18 19:21, 12:15) piekāpās ar otro numuru izliktajiem norvēģiem Kristianam Sērumam un Annešam Mūlam, kuri ir šī gada Eiropas čempioni.

Saistītie raksti

Tikmēr Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs, kuriem turnīrā ir piektais numurs, ceturtdien ar 1-2 (18:21, 21:19, 13:15) zaudēja Oļegam Stojanovskim un Igoram Veļičko no Krievijas, kuriem turnīrā ir desmitais numurs.

Šmēdiņš un Samoilovs piedzīvoja trešo zaudējumu tikpat spēlēs un šķīrās no izredzēm iekļūt izslēgšanas spēlēs. Kopumā katrs duets grupā aizvadīs četrus mačus.

LA.lv