×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
28. marts, 2017
Drukāt

Pļavniekos nozieguma vietā aizturēts meklēšanā izsludināts kramplauzis

Foto - RPPFoto - RPP

25.martā Pļavniekos nozieguma vietā likumsargi aizturējuši meklēšanā izsludinātu kramplauzi, informēja Rīgas pāsvaldības policija (RPP).

Pirms pulksten 7.00 RPP darbinieki devās uz izsaukumu Pļavniekos, kur iedzīvotāji sūdzējās par neizturamu troksni pie kaimiņa dzīvokļa. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja, ka uz norādītā dzīvokļa durvīm ir redzamas ielaušanās pēdas. Viens no policistiem izdzirdēja steidzīgus soļus uz ārdurvju pusi, savukārt, paskatoties pa logu, pamanīts kāds tumšās drēbēs ģērbies vīrietis, kurš izskrien no kāpņu telpas.

Policists nekavējoties devās bēglim pakaļ. Jāteic, ka kramplauzim nepaveicās, jo policijas darbinieks regulāri skrien garas distances, tostarp ārvalstīs. Neskatoties uz to, ka bēglim bija liels handikaps, viņš ātri vien panākts Augusta Deglava ielā, kur viņš ieskrēja vienā no daudzdzīvokļu nama kāpņu telpām un blakus esošajā miskastē izmeta lauzni, skrūvgriezi, knaibles un cimdus. Persona aizturēta. Veikta personas datu pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka vīrietis ir izsludināts meklēšanā.

Sarunas laikā vīrietis, skaidrojot savas rīcības motīvus, policistiem apgalvoja, ka dzīvoklis piederot draugam, kas esot parādā naudu, tāpēc arī mēģinājis viņa dzīvokļa durvis uzlauzt.

Par notikušo informēti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+