×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. februāris, 2012
Drukāt

Plecu pie pleca līnijdejā

dejotaji_15

Seniori nodarbojas ar ļoti daudzām lietām un arī ar līnijdejošanu. Un viņiem tas izdodas pavisam labi – par to varēja pārliecināties trešajā Latvijas senioru līnijdejotāju kolektīvu salidojumā, kas nesen notika Salaspils kultūras namā “Rīgava”.

Ceļu uz Salaspili bija mērojuši senioru deju kolektīvi no Jūrmalas, Mārupes, Gulbenes, Ādažiem, Talsiem, Engures, Tukuma, Mālpils, Līgatnes, Kalsnavas, kā arī Ķekavas, Aizkraukles un Mārcienas, bet vistālāk bija braucis Viļānu novada deju kolektīvs “Bokōnu bryuklines”.

 

Vairāk nekā 130 cilvēku plecu pie pleca nodejoja 48 dejas. Kopā ar visiem bija arī Mālpils senioru grupas “Priecīgā līnija” dejotāja Rita Graubiņa, Latvijas nacionālā līnijdeju čempionāta uzvarētāja vecuma grupā “60+”.

Gados jaunāki jau neviens nekļūstam, bet jauneklību varam saglabāt dejojot. Dejošana un kopīgie sarīkojumi ir labs stimuls paplašināt draugu loku, kopā ar deju kolektīvu apmeklēt dažādas Latvijas pilsētas, pabūt ārvalstīs. Tā martā seniori ar savām līnijdejām priecēs kruīza braucienā Rīga–Stokholma–Rīga, kur uz prāmja piedalīsies lielajā deju maratonā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+