Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
2. jūnijs, 2015
Drukāt

Pleskavā sākas Krievijas nolaupītā Kohvera tiesas prāva

Foto - Ekrānšāviņš no "Youtube"Foto - Ekrānšāviņš no "Youtube"

Pleskavā šodien sākas tiesas prāva pret Krievijas nolaupīto igauņu Drošības policijas virsnieku Estonu Kohveru, kas tiek apsūdzēts spiegošanā.

Tiesa, domājams, pagarinās Kohvera pirmstiesas apcietinājumu vēl par diviem mēnešiem, vēsta Igaunijas nacionālā raidorganizācija ERR. Tiesas preses pārstāvis paziņojis, ka process būs slēgts. Tajā nav ļauts piedalīties pat Igaunijas konsulam Maskavā.

Krievijas nozīmētais Kohvera advokāts Jevgēņijs Aksjonovs paziņojis, ka viņa klients apsūdzēts spiegošanā, ieroču kontrabandā un nelikumīgā Krievijas robežas šķērsošanā. Kohveram draud 20 gadu cietumsods.

Krievijas drošības dienesti pērn 5. septembrī nolaupīja Kohveru Luhamā, Igaunijas dienvidaustrumos pie Igaunijas un Krievijas robežas, un ar varu aizveda uz Krieviju.

Pievienot komentāru

Apšaude Somijā: nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja un divas žurnālistesSomijas dienvidaustrumu pilsētā Imatrā pie restorāna naktī uz svētdienu nošautās trīs sievietes ir pilsētas domes priekšsēdētāja un divas vietējā laikraksta žurnālistes, paziņojusi policijas pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+