×
Mobilā versija
Brīdinājums +8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
17. aprīlis, 2016
Drukāt

Plēsnieks: Raušanā pieļāvu ļoti rupjas kļūdas (1)

Foto - Juris Bērziņš-SomsFoto - Juris Bērziņš-Soms

“Ar vietu esmu apmierināts, rezultātu – ne,” Latvijas svarcēlājam Artūram Plēsniekam pēc kļūšanas par Eiropas čempionu palikušas divējādas sajūtas.

Plēsnieks svara kategorijā līdz 105 kg neveiksmīgi izpildīja pirmos divus piegājienus raušanā ar 175 kg, tomēr trešajā pacēla 177 kg, bet grūšanā atkārtoja personisko rekordu (226 kg) un summā ar 403 kg kļuva par čempionu.

“Pirmajos divos piegājienos ar 175 kg pieļāvu ļoti rupjas kļūdas – ar rokām slikti strādāju,””LA” sacīja Artūrs Plēsnieks. “Treneris redzēja, ka spēks ir, tāpēc pieteica vairāk. Vairs nebija variantu – vai nu ir vai nav! Bija dusmas uz sevi, bet arī pārliecība bija! Pats sev problēmas sagādāju ar raušanu, bet grūšanā bija labi, tikai vienīgi no krūtīm izgrūžot grūti ar nofiksēšanu gāja. Pirms čempionāta mērķis bija labot personisko rekordu (405 kg), līdz ar to tagad sajūta ir tāda, ka ar vietu esmu apmierināts, bet ar rezultātu – nē! Treniņnometnē gāja ļoti labi, bet sacensības iesākās neveiksmīgi un personisko rekordu nevarēju uzlabot. Strādāsim, lai tas vairs neatkārtotos.”

Novembrī pasaules čempionātā Plēsnieks izcīnīja bronzas medaļu, bet iekļūt laureātu vidū olimpiskajās spēlēs šovasar Riodežaneiro būšot daudz grūtāk. Viņš gan strādā un neatmet cerības. Pirms četriem gadiem savās pirmajās spēlēs Londonā Artūrs bija septītais.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevajag raut aizdomīgas izcelsmes šķidrumus!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+