×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
8. decembris, 2015
Drukāt

Plīsušais ūdensvads Berģos saremontēts, tomēr satiksme uz Vidzemes šosejas varētu būt slēgta arī rīt no rīta

Kadrs no videoKadrs no video

Pašlaik ir pilnībā pabeigti Berģos pārplīsušā ūdensvada remontdarbi, tuvāko stundu laikā tiks aizpildīta arī izskalotā bedre, taču ar satiksmes ierobežojumiem, iebraucot Rīgā pa Vidzemes šoseju, iedzīvotājiem, visticamāk, būs jārēķinās arī rīt no rīta, aģentūrai LETA pastāstīja SIA “Rīgas ūdens” (RŪ) preses pārstāvis Artūrs Mucenieks.

Pašlaik RŪ speciālisti mēģina atjaunot ūdens plūsmu pa ūdensvadu iepriekšējā režīmā.

Satiksme pilnībā atjaunota varētu tikt rīt dienas laikā, pastāstīja Mucenieks. Ja RŪ pārstāvjiem izdosies visus darbus veikt jau šovakar, iedzīvotāji tiks informēti par ātrāku satiksmes atjaunošanu.

Kā ziņots, šodien bojātā ūdensvada dēļ iebraukšana Rīgā pa Vidzemes šoseju pie Berģiem ir slēgta, jo, remontējot ūdensvadu, ir radīti nopietni ceļa seguma bojājumi, aģentūru LETA iepriekš informēja Mucenieks.

Avārija bija nopietna – plīsa 80 centimetru diametra ūdensvads, un visā pilsētā bija pazemināts ūdens spiediens. Plīsušais ūdensvads ir aptuveni 100 gadus vecs.

Ūdensvads, iespējams, pārplīsis tādēļ, ka bojātās caurtekas dēļ zem ūdensvada veidojies grunts izskalojums, līdz ar to ūdensvads sācis sēsties, līdz pārlūzis, sacīja Mucenieks. Šis ir viens no iespējamajiem avārijas iemesliem, tomēr precīzu iemeslu varēs pateikt, kad eksperti būs izvērtējuši visus apstākļus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+