Latvijā
Politika

Ploriņš turpinās tiesāties par vietu NMPD6


Foto – LETA
Foto – LETA
Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs un bijušais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktors Armands Ploriņš

BBijušais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktors Armands Ploriņš pārsūdzēja sev nelabvēlīgo spriedumu prasībā par atjaunošanu darbā.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas apgabaltiesas preses pārstāvis Raimonds Ločmelis, Ploriņš 27.jūlijā iesniedza kasācijas sūdzību un nākamajā dienā lieta tika nosūtīta izskatīšanai Augstākajā tiesā Civillietu departamentā.

Jau ziņots, ka divas tiesu instances noraidīja Ploriņa pieteikumu. Prasība bija iesniegta par darba devēja uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu un atjaunošanu darbā.

Saistītie raksti

No 5.februāra līdzšinējā NMPD direktora pienākumu izpildītāja un Katastrofu medicīnas centra vadītāja Sarmīte Villere ar bijušā veselības ministra Gunta Belēviča rīkojumu tika iecelta NMPD direktora vadītāja amatā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) bijušajam NMPD vadītājam Ploriņam aizliedza pildīt pienākumus. KNAB pērn 8.septembrī veica kratīšanu NMPD Duntes ielā. KNAB bija ieradies dienestā un pieprasījis dokumentus par noslēgto līgumu ar AS “Rīgas Sanitārā transporta autobāze” par neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu nodrošināšanu ārpakalpojumā.

Ploriņš tika pārcelts Operatīvās ķirurģijas centra vadītāja amatā Austrumu slimnīcā, taču tika atstādināts arī no tā.

LA.lv