×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
1. augusts, 2016
Drukāt

Ploriņš turpinās tiesāties par vietu NMPD (6)

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs un bijušais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktors Armands PloriņšBijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs un bijušais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktors Armands Ploriņš

Foto - LETA

BBijušais Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktors Armands Ploriņš pārsūdzēja sev nelabvēlīgo spriedumu prasībā par atjaunošanu darbā.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas apgabaltiesas preses pārstāvis Raimonds Ločmelis, Ploriņš 27.jūlijā iesniedza kasācijas sūdzību un nākamajā dienā lieta tika nosūtīta izskatīšanai Augstākajā tiesā Civillietu departamentā.

Jau ziņots, ka divas tiesu instances noraidīja Ploriņa pieteikumu. Prasība bija iesniegta par darba devēja uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu un atjaunošanu darbā.

No 5.februāra līdzšinējā NMPD direktora pienākumu izpildītāja un Katastrofu medicīnas centra vadītāja Sarmīte Villere ar bijušā veselības ministra Gunta Belēviča rīkojumu tika iecelta NMPD direktora vadītāja amatā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) bijušajam NMPD vadītājam Ploriņam aizliedza pildīt pienākumus. KNAB pērn 8.septembrī veica kratīšanu NMPD Duntes ielā. KNAB bija ieradies dienestā un pieprasījis dokumentus par noslēgto līgumu ar AS “Rīgas Sanitārā transporta autobāze” par neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu nodrošināšanu ārpakalpojumā.

Ploriņš tika pārcelts Operatīvās ķirurģijas centra vadītāja amatā Austrumu slimnīcā, taču tika atstādināts arī no tā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. protams,ja nebūtu””medus maize”” tad arī netiesātos.Kauna pavisam vairs nav,ne jau par velti tika atlaists,ne bez iemesla! Kaut kāds absurds!

  2. NEGAIDĀM!
    Pašam kauns pa .. izlidojis? ja kā ute rāpjas atpakaļ uz silto vietu?
    Bet exministram Beleviča k-gam gan PALDIES par kārtības ieviešanu NMPD !!!

  3. Laba barotne bija.

  4. Kā gribas pie siles atpakaļ tikt!

  5. Vells ku spītīgs

  6. Vellss ku spītīgs! 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+