Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
3. aprīlis, 2014
Drukāt

Krievijā plosās neonacisti (2)

Foto - WikimediaFoto - Wikimedia

Krievijā kopš gada sākuma rasistiski motivētos uzbrukumos cietuši vismaz 29 cilvēki, no kuriem septiņi noslepkavoti. Tikai martā neonacistu uzbrukumos Maskavā, kā arī Maskavas un Irkutskas apgabalos cietuši vismaz 13 cilvēki, tostarp viens upuris ticis noslepkavots. Pēc cilvēktiesību centra “Sova” datiem, pagājušajā mēnesī neonacisti Krievijas galvaspilsētā veikuši vismaz trīs “tīrīšanas” akcijas metro vilcienos, kuru laikā tikuši piekauti “nekrieviskas nacionalitātes” pārstāvji. Kopumā neonacistu rīkoti uzbrukumi reģistrēti deviņos Krievijas novados.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kkas traks notiek!!!

  2. NU,NU!!!!!!!!!!!!!!!! Atbildēt

    Cik noprotu no raksta, tad “nekrieviskās nacionalitātes” IZVĒRŠ SAVAS pretīgās darbības arī Krievijā!??? Nezinu gan, KĀPĒC krieviem savā vakstī būtu JĀPACIEŠ šie mūžīgi neapmierinātie svešinieki un pretvalstiskās darbības??? KĀPĒC krievu cilvēkiem SAVĀ valstī JĀBAIDĀS braukt metro vilcienos no šiem mežoņiem un tik pat sakroļotiem vai nogalinātiem… JĀBAIDĀS BŪTU VIŅIEM!!! KURU CILVĒKTIESĪBAS GALU GALĀ TIEK PĀRKĀPTAS??? NE jau bez IEMESLA neonacisti viņu darbības cenšas ierobežot!?? Acīmredzot šie svešie piekāvusi vai citādi uzbrukuši šo jauniesu piederīgajiem vai draugiem un LŪK GALVENAIS IEMESLS “tīrīšanai” metro vilcienos. NEKAS TĀPAT VIEN NENOTIEK!!! SVEŠIE NAV SAVĀ ZEMĒ, LAI DIKTĒTU SAVUS NOTEIKUMUS KRIEVIJĀ!!!

Bijušais Spānijas karalis 79 gadu vecumā kļuvis par burāšanas čempionuBijušais Spānijas karalis Huans Karloss 79 gadu vecumā ir kļuvis par pasaules burāšanas čempionu kopā ar savu komandu sacensībās, kas notika Kanādas pilsētā Vankūverā.
Draugiem Facebook Twitter Google+