Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
28. maijs, 2014
Drukāt

Plūdi Amazonē apdraud PČ futbolā

Foto: AFPFoto: AFP

Attēla centrā - Arena da Amazônia Manausā.

Plūdi, kas sākušies Amazonē un tās pietekās, apdraud pasaules čempionāta futbolā norisi, raksta portāls gazeta.ru. Ir appludināts Manausas centrs – tā ir viena no pilsētām, kurā paredzēti mači, turklāt paredzams, ka tuvākajās diennaktīs ūdens līmenis Rionegro upē vēl kāps, sasniedzot teju 29,5 metru atzīmi.

Jāatzīst gan, pilsētas vara bija rēķinājusies ar lietus sezonu un uzstādījusi gājēju tiltiņus, turklāt var cerēt, ka līdz jaunajam stadionam “Arena da Amazônia” ūdens tomēr nenonāks. Taču piekrastes rajoni stipri cietuši un ūdens sasniedzis arī pilsētas centru.

Ņemot vērā, ka čempionāts sāksies jau pēc divām nedēļām, Manausas mērs Arturs Njeto izsludinājis pilsētā ārkārtas stāvokli, kas var turpināties pat 180 dienas.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+