Foto – Juris Kalniņš

Pludmales volejbolisti Šmēdiņš/Samoilovs zaudē Eiropas čempionāta finālā 0

Latvijas pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs svētdien Nīderlandē Eiropas čempionāta finālspēlē piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu norvēģiem Kristianam Sērumam un Annešam Mūlam.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?

Latvijas duets cieta neveiksmi ar rezultātu 0-2 (17:21, 13:21), iegūstot sudraba medaļas.

Turnīrā ar septīto numuru izliktie Šmēdiņš/Samoilovs pirmajā setā bija panākuši pārsvaru 6:5, taču pēc veiksmīga norvēģu uzbrukuma un Šmēdiņa kļūdas uzbrukumā rezultāts kļuva 6:6. Latvijas volejbolists gan savu kļūdu laboja ar veiksmīgu servi.

Ar 12.numuru izliktie norvēģi bija nonākuši iedzinējos ar 8:10, taču tad uzvarēja piecas izspēles pēc kārtas un panāca 13:10. Šis atrāviens Norvēģijas pārim deva pārliecību veiksmīgi turpināt pirmo setu, kā rezultātā Šmēdiņš/Samoilovs vairs nespēja pietuvoties pretiniekiem un pirmo setu zaudēja ar 17:21.

Otrais sets Latvijas pārim izvērtās vēl neveiksmīgāks. Norvēģijas komanda veica ievērojamu atrāvienu, panākot 19:11, kamēr Šmēdiņš/Samoilovs nespēja atrast paņēmienus, ko likt pretim Sērumam un Mūlam, kuri aizvadīja labu spēli.

Norvēģi turpināja demonstrēt augstvērtīgu sniegumu uz izmantot Šmēdiņa/Samoilova kļūdas. Latvijas duets tā arī nespēja samazināt rezultāta starpību un piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu otrajā setā ar 13:21.