Foto – Juris Kalniņš

Pludmales volejbolisti Šmēdiņš/Samoilovs zaudē Eiropas čempionāta finālā 0

Latvijas pludmales volejbolisti Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs svētdien Nīderlandē Eiropas čempionāta finālspēlē piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu norvēģiem Kristianam Sērumam un Annešam Mūlam.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija

Latvijas duets cieta neveiksmi ar rezultātu 0-2 (17:21, 13:21), iegūstot sudraba medaļas.

Turnīrā ar septīto numuru izliktie Šmēdiņš/Samoilovs pirmajā setā bija panākuši pārsvaru 6:5, taču pēc veiksmīga norvēģu uzbrukuma un Šmēdiņa kļūdas uzbrukumā rezultāts kļuva 6:6. Latvijas volejbolists gan savu kļūdu laboja ar veiksmīgu servi.

Ar 12.numuru izliktie norvēģi bija nonākuši iedzinējos ar 8:10, taču tad uzvarēja piecas izspēles pēc kārtas un panāca 13:10. Šis atrāviens Norvēģijas pārim deva pārliecību veiksmīgi turpināt pirmo setu, kā rezultātā Šmēdiņš/Samoilovs vairs nespēja pietuvoties pretiniekiem un pirmo setu zaudēja ar 17:21.

Otrais sets Latvijas pārim izvērtās vēl neveiksmīgāks. Norvēģijas komanda veica ievērojamu atrāvienu, panākot 19:11, kamēr Šmēdiņš/Samoilovs nespēja atrast paņēmienus, ko likt pretim Sērumam un Mūlam, kuri aizvadīja labu spēli.

Norvēģi turpināja demonstrēt augstvērtīgu sniegumu uz izmantot Šmēdiņa/Samoilova kļūdas. Latvijas duets tā arī nespēja samazināt rezultāta starpību un piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu otrajā setā ar 13:21.