Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
7. decembris, 2015
Drukāt

Plūdu dēļ Britānijā evakuē cilvēkus; slēdz skolas

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Vētras, ļoti stipra lietus un tā izraisītu plūdu dēļ Britānijā no saviem mājokļiem evakuēti vairāk nekā 1000 iedzīvotāju, slēgtas skolas un slimnīcas, vēsta BBC.

Strauji ceļoties ūdens līmenim, applūduši simtiem mājokļu. Plūdu skartajos reģionos Anglijas ziemeļos un Skotijas dienvidos slēgtas skolas un slimnīcas. Vietējās varas iestādes brīdina, ka daudzviet situācija ir kritiska.
Pārtraukta vilcienu satiksme no Anglijas uz Skotiju, kā arī slēgtas daudzas automaģistrāles. Daudzviet pārtraukta vai traucēta elektroapgāde, tostarp slimnīcām. Atbildīgie dienesti strādā ārkārtas režīmā, cenšoties atjaunot elektrības padevi.

Lai pārrunātu pasākumus plūdu risku mazināšanai un lemtu par atbalstu plūdos cietušajiem, šodien Britānijas premjers Deivids Kemerons sasaucis valdības ārkārtas komitejas “Cobra” sanāksmi.

Britu salas piemeklējušas pēdējo desmitgažu stiprākās lietavas, divreiz pārsniedzot mēneša nokrišņu normu.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+