Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
3. marts, 2015
Drukāt

Plūdu risku novēršanai dome atsavina divus īpašumus Carnikavas novadā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Plūdu risku novēršanai Carnikavas novada dome atsavinās divus īpašumus Siguļu ciemā, otrdien apstiprināja valdība.

Zemes vienības atrodas Siguļos, Riču ielā 9 un Valteru ielā 18.

Carnikavas novada dome pieņēmusi konceptuālu lēmumu par sabiedrības vajadzību nodrošināšanai nepieciešama projekta īstenošanu – Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu piesaisti plūdu risku novēršanai novada teritorijā.

Sabiedrības vajadzības, kuru nodrošināšanai atsavināmais nekustamais īpašums nepieciešams, ir inženierbūvju – pretplūdu aizsargdambja, tostarp slūžu uz Dzirnupes, Gaujas upes labajā krastā posmā no autoceļa A1 Rīga–Tallina līdz Dzirnupei, būvniecība. Projekta īstenošanas dēļ tiks nodrošināta Gaujas un Siguļu ciemu iedzīvotāju īpašumu un dzīvesvietu aizsardzība pret plūdiem, norāda pašvaldība.

Neiegūstot nekustamo īpašumu iespējami īsākos termiņos, tiks kavēti būvniecības termiņi un apdraudēta visa Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta īstenošana, uzsvēra novada dome. Izdevumi, kas saistīti ar nekustamā īpašuma pirkšanu, tiks segti no Carnikavas novada pašvaldības līdzekļiem. Nepieciešamie līdzekļi par abu īpašumu atsavināšanu kopumā ir 74 800 eiro.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+