Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
3. marts, 2015
Drukāt

Plūdu risku novēršanai dome atsavina divus īpašumus Carnikavas novadā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Plūdu risku novēršanai Carnikavas novada dome atsavinās divus īpašumus Siguļu ciemā, otrdien apstiprināja valdība.

Zemes vienības atrodas Siguļos, Riču ielā 9 un Valteru ielā 18.

Carnikavas novada dome pieņēmusi konceptuālu lēmumu par sabiedrības vajadzību nodrošināšanai nepieciešama projekta īstenošanu – Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļu piesaisti plūdu risku novēršanai novada teritorijā.

Sabiedrības vajadzības, kuru nodrošināšanai atsavināmais nekustamais īpašums nepieciešams, ir inženierbūvju – pretplūdu aizsargdambja, tostarp slūžu uz Dzirnupes, Gaujas upes labajā krastā posmā no autoceļa A1 Rīga–Tallina līdz Dzirnupei, būvniecība. Projekta īstenošanas dēļ tiks nodrošināta Gaujas un Siguļu ciemu iedzīvotāju īpašumu un dzīvesvietu aizsardzība pret plūdiem, norāda pašvaldība.

Neiegūstot nekustamo īpašumu iespējami īsākos termiņos, tiks kavēti būvniecības termiņi un apdraudēta visa Eiropas Savienības līdzfinansētā projekta īstenošana, uzsvēra novada dome. Izdevumi, kas saistīti ar nekustamā īpašuma pirkšanu, tiks segti no Carnikavas novada pašvaldības līdzekļiem. Nepieciešamie līdzekļi par abu īpašumu atsavināšanu kopumā ir 74 800 eiro.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+