Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
25. oktobris, 2013
Drukāt

“Plus punkts” atzīts par maksātnespējīgu (6)

Foto: LETAFoto: LETA

SIA "Plus punkts" kiosks.

Mazumtirdzniecības uzņēmumam SIA “Plus punkts” Ogres rajona tiesā ir pasludināta maksātnespēja, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā.

Kā liecina ieraksts Tiesu informatīvajā sistēmā, maksātnespējas process tika pasludināts 23.oktobrī. Tagad kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram viena mēneša laikā no šodienas, 25.oktobra.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” atzīmē preses vairumtirdzniecības un piegādes uzņēmums SIA “Preses serviss” pārstāve Inga Samoviča, “Plus Punkta” parāds uzņēmumam “Preses Serviss” ir ap 100 000 latu. “Ņemot vērā, ka maksātnespēja ir pasludināta šodien, konsultējoties ar juristiem, vēl lemsim par tālākām darbībām.”

Par uzņēmuma maksātnespējas procesa administratori ir iecelta Maija Stoļarova.

Kā aģentūrai LETA norādīja tiesā, ar maksātnespējas pieteikumu tiesā vērsās pats uzņēmums.

Tomēr tiesā nākamnedēļ, 29.oktobrī, tiks skatīts SIA “Upīša centrs” pieteikums par “Plus punkta” maksātnespēju.

“Plus punkta” valdes locekle Tatjana Takčidi jau pirms mēneša informēja, ka, pamatojoties uz to, ka uzņēmums ir novests līdz bankrotam, tiek gatavots “Plus punkta” maksātnespējas pieteikums.

Jau ziņots, ka šī gada 28.augustā “Plus punkts” nonāca atpakaļ pie iepriekšējā īpašnieka “Ibofa Establishment”, liecina “Firmas.lv” informācija. Tad reģistrētas arī izmaiņas valdes sastāvā. No 28.augusta par vienīgo valdes locekli kļuvusi Takčidi, nomainot līdzšinējo valdes priekšsēdētāju Svetlanu Kiseļovu un valdes locekli Raiti Kvēpu.

Septembrī “Plus punkta” veikalos atkal tika apturēta e-talonu tirdzniecība, kā arī preses izdevumu piegādes, jo uzņēmums atkārtoti nav nokārtojis finansiālās saistības pret pakalpojumu sniedzējiem. Kopējā parādsaistību summa, ko “Plus punkts” ir parādā uzņēmumiem “Preses serviss” un “Rīgas kartes”, varētu būt mērāma ap 200 000 latu.

“Plus punkta” peļņa 2011.gadā bija 358 828 lati, bet 2010.gadā – 3035 lati. Savukārt “Plus punkta” apgrozījums 2011.gadā saruka par 4,7% – no 23,98 miljoniem latu 2010.gadā līdz 22,84 miljoniem latu 2011.gadā, liecina “Firmas.lv” informācija. Dati par “Plus punkta” 2012.gada finanšu rādītājiem nav pieejami.

“Plus punkts” dibināta 1996.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 572 594 lati.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+