×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. maijs, 2016
Drukāt

“Pobeda Confectionery” par 28% audzējusi šokolādes noietu Latvijas veikalos (8)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Pēc tam, kad Krievijas šokolādes fabrika “Pobeda Vkusa” šā gada februārī Ventspilī ar pilnu jaudu iedarbināja uzņēmuma filiāli, produkcijas piegādes Latvijas veikaliem pieaugušas par 28%, sasniedzot apmēram 150 000 produkcijas vienību, aģentūrai LETA atzina uzņēmuma “Pobeda Confectionery” līdzīpašnieks Vitālijs Muravjovs.

“Filiāle Latvijā ir nozīmīgs mūsu biznesa attīstības posms, par ko liecina fakts, ka pēc atklāšanas piegādes apjoms vietējiem veikaliem uzreiz pieauga par 28%. Izmēģinājuma perioda rezultāti rāda, ka pieprasītāko produktu pieciniekā Latvijā iekļuvuši kvalitatīvākie un dārgākie fabrikas zīmoli. Šis piecinieks veido apmēram 38% no visa “Pobeda” pārdošanas apjoma Latvijas tirgū 2015.gadā. Kopā izmēģinājuma periodā realizētas 150 000 produktu vienības,” atzina uzņēmējs.

Viņš arī norādīja, ka uzņēmums aktīvi strādā visu Baltijas valstu mazumtirdzniecības tirgos.

“Esam sākuši tirdzniecību, izmantojot savu filiāli Viļņā, gatavojamies atklāšanai arī Igaunijā. Latvijā sadarbojamies ar lieliem tīkliem, tādiem kā “Elvi”, “Lats”, “Mego”, “Top!”, bet tuvākās nākotnes plānos ir sadarbības sākšana ar “Rimi” un “Maxima”,” sacīja Muravjovs.

Tāpat viņš atzina, ka uzņēmumā aktīvi nodarbojas ar eksporta attīstību, adaptē produktus katrai valstij un nodrošina to, kas garšo pircējiem.

“Piemēram, ASV ražojam liela izmēra šokolādes, batoniņus ar zemesriekstu sviestu. Savukārt pētot Latvijas tirgu, atklājām, ka te cieņā rūgtā šokolāde, vafeļu konfektes un klasiskās trifeles, turklāt Rīgas iedzīvotāju gaume izrādījās ļoti līdzīga Sanktpēterburgas un Maskavas iedzīvotāju gaumei,” atzina uzņēmuma vadītājs.

Kā ziņots, “Pobeda Vkusa” filiālē ražotā šokolāde izdevīgo muitas noteikumu dēļ sākotnēji tika sūtīta galvenokārt uz ASV tirgu, bet patlaban 70% produkcijas tiek eksportēti uz Eiropas Savienības valstīm, ASV, Dienvidameriku un Tuvajiem Austrumiem.

Darbības pirmajā gadā plānots saražot vairāk nekā 10 000 tonnu šokolādes tāfelīšu.

Ražotnes ēku Ventspilī “Pobeda Confectionery” nomā no Ventspils brīvostas pārvaldes.

“Pobeda Confectionery” šokolādes fabrikā Ventspilī sākotnēji ieguldīja aptuveni 4,75 miljonus eiro. Savukārt otrajā posmā plānotas vēl 9,5 miljonu investīcijas.

2000.gadā dibinātā kompānija “Pobeda Confectionery” ir viena no lielākajām Krievijā. Tā atrodas Maskavas pievārtē 35 000 kvadrātmetru platībā un nodarbina vairāk nekā 900 darbiniekus. Galvenā produkcija – šokolādes konfektes, tāfelītes un trifeles – tiek eksportēta uz 20 valstīm.

SIA “Pobeda Confectionery” dibināta 2014.gada 1.aprīlī Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro, tas pieder trīs Krievijas pilsoņiem – Andrejam, Vitālijam un Olgai Muravjoviem, liecina “Firmas.lv” informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Iesmiidinaaja par Riigas, Sanktpeterburgas un Maskavas iedziivotaaju garshas iipashibu lidziibaam – nez’, kas vieno shiis pilseetas iedziivotaaju sastaava zinjaa?! 🙂 Minam 3 reizes!

 2. Neviens kg nav saražots LV. Viss ir importa….filiāle kalpo tikai ES fondu izkrāpšanai. Blēži!!!

 3. Tāda ekonomiskā realitāte Atbildēt

  Viņiem ir dabiskāka/ kvalitatīvāka šokolāde salīdzinājumā ar “Laimu”…
  Visi pret Krieviju vērstie embargo izšķīst, kad preci Krievijas uzņēmums sāk ražot ES …un produkcija tiek eksportēta uz embargo uzlicējām valstīm – ASV un ES…

 4. Jānopērk un jāpagaršo!

 5. ka tur arī nebūtu, šokolāde viņiem ir ļoti garšīga, pat labaka likās par beļģu, vismaz tā, ko šī firma tirgo Krievijā ( tikai nesūtiet mani uz Krieviju, viss pārejais man arī tepat it labi patīk)

 6. latvietim viss ir slikti

 7. Itkā neizklausās daudz, bet jāatzīst, ka arī esošā distribūcija nav spīdoša.
  Lai vai kā, bet lai sasniegtu lielākus apjomus Baltijā, Kremļa kupolus no dizaina būtu jānoņem.

 8. Nu gan smieklīgs virsraksts!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+