×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
31. janvāris, 2012
Drukāt

Podziņš un citi Latvijas čempionāta jaunieguvumi

Foto: LETAFoto: LETA

31. janvāris ir pēdējā diena, kad virslīgas klubi savos sastāvos var izdarīt pēdējās izmaiņas – Latvijas atklātajā virslīgas hokeja čempionātā atsaukt un pieteikt spēlētājus.

Aktīvi pirms pāreju perioda beigām bija „Liepājas Metalurgs 2” vadība, kura no pirmās komandas pieteica vārtsargu Jāņi Kalniņu, aizsargu Gunāru Gipteru, uzbrucējus Gunāru Skvorcovu, Jāni Straupi un Artūru Kuzmenkovu, kurš pārstāv HK „Rīga” MHL čempionātā, informē Latvijas Hokeja federācijas preses dienests.  

Ņemot vērā, ka virslīgas reglamentā ir veiktas izmaiņas, visiem 1992. – 1995. gados dzimušiem hokejistiem ir atļauts piedalīties divu valstu čempionātos, HK „Juniors” vadība to izmantoja un pieteica nesenos U20 pasaules čempionāta dalībniekus: vārtsargu Kristeru Gudļevski, aizsargu Paulu Zvirbuli, uzbrucējus Dāvi Straupi, Ņikitu Jevpalovu, Robertu Lipsbergu un Aināru Podziņu. Tāpat no HK „Rīga” tika pieteikti spēlētāji uz kuriem pēc virslīgas reglamenta 4.10 punkta attiecas vecuma ierobežojums: vārtsargs Jānis Auziņš, aizsargi Edgars Dīķis un Mārtiņš Jakovļevs, uzbrucēji Juris Upītis un Miks Indrašis.

Virslīgas čempionāta līderu „Ozolnieki-Monarch” sastāvu ir papildinājis no Zviedrijas mājās pārnākušais Kristaps Kuplais. Lai nerastos interešu konflikts, līdz HK „Juniors” un HK „Rīga-95” izkrišanai izslēgšanas spēlēs, „Monarhs” sastāvā nespēlēs pieteiktie Aigars Cipruss un Andrejs Ignatovičs.

„JLSS/Zemgale” savas rindas pirms play-off spēlēm ir pastiprinājusi ar HK „Juniors” aizsargu Miku Komulu, kurš atgriezies savā iepriekšējā klubā.

Nedēļu pirms pāreju perioda beigām – 25. janvārī, LHF telpās notika virslīgas direktorāta. Visi klubi vienbalsīgi atbalstīja ierosinājumu veikt izmaiņas sacensību reglamentā:

– punktā 4.6., katrā no komandām atļaut pieteikt ne vairāk par 30 hokejistiem, neskaitot spēlētājus, kuri dzimuši 1992. – 1995. gados ( vecā redakcijā 1994. un 1995. gados).

– Papildināt reglamenta sadaļu 4. Dalībnieki ar 4.10: No 1. februāra komandās, kuras startē LAČ un vēl kādā citu valsts čempionātā, abos drīkst spēlēt visi 1992. – 1995. gados dzimušie hokejisti, kā arī pieci laukuma spēlētāji + viens vārtsargs, kuri dzimuši 1991. gadā un vecāki. Vēlāk šīs izmaiņas tika apstiprināja arī LHF valdē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+