×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
26. oktobris, 2016
Drukāt

Poikāns atklāj, kāpēc pamet Kaimiņu (19)

Foto: LETAFoto: LETA

Partijas “KPV LV” līderis Artuss Kaimiņš faktiski nav vadījis partiju un politiskais spēks pašlaik nav sagatavojies pašvaldību vēlēšanām, pauž no partijas aizgājušie biedri.

No partijas aizgājušie arī netieši norādīja, ka iebilda pret “nesankcionētām sarunām” ar Viesturu Tamužu, kurš savulaik līdzdarbojās Sudrabas partijas tapšanā, taču ar troksni to pameta, un Poikāns izteica pieļāvumu, ka viņa “vārds vēl uzpeldēs”. Ilmārs Poikāns izteicās, ka Tamuža vārds piesaukts brīdī, kad uzsvērts, ka politiskajam spēkam “vajag kāpostu”, un tas esot piemērs partijas vārda izmantošanai savtīgiem mērķiem.

Kontekstā ar Tamužu partijas iekšienē esot jautāts, vai attiecīgā persona saņemtu naudu, ja nebūtu saistīts ar “KPV LV”. Tā kā atbilde bijusi “visticamāk, nē”, tad šī situācija liek aizdomāties, norādīja Poikāns.

No partijas aizgājusī Marita Eisaka norādīja, ka bijušas situācijas, kad valdei bija jāaicina Kaimiņš piedalīties politiskā spēka valdes sēdēs. Tā neesot normāla situācija, ka partijas līderis ir jāmudina vadīt politisko spēku, un tas parādījis, ka Kaimiņam neesot vīzijas to darīt, pauda Eisaka.

Lai risinātu konstatētās problēmas, esot mēģināts sasaukt partijas biedru ārkārtas kopsapulci, bet šis mēģinājums tika nobloķēts, pauda no partijas aizgājušais Ilmārs Poikāns. Viņš norādīja, ka iestājās partijā ar konkrētiem nosacījumiem, kurus Kaimiņš esot lauzis. Eisaka pauda, ka Kaimiņš bija apņēmies politiskajā spēkā strādāt kā komandā, bet nav pildījis nosacījumus.

No partijas aizgājušajiem arī esot nācies saskarties ar dažādiem Kaimiņa izplatītiem apmelojumiem.

Poikāna atbalstītāji arī informēja, ka viņu rīcībā ir audioieraksts, kurā kādā sanāksmē Kaimiņš esot nosaucis 80% iedzīvotāju par dzīvniekiem. Tomēr viņi to pašlaik vēl nepublicēšot, jo vēloties sagaidīt, kad Kaimiņš noliegs šo informāciju.

No Kaimiņa partijas aizgājušie biedri arī atstāstīja dažus sadzīvisku problēmu piemērus. Kad bankā tika vērts vaļā partijas konts, bankas darbiniece sarunu, kurā piedalījās Kaimiņš, esot izturējusi vien četras minūtes, skaidroja no partijas aizgājušais Armands Kincs.

Eisaka savukārt pauda, ka Kaimiņš reiz iebildis pret dokumentā daudzskaitlī formulētu vārdu “deputāti”, akcentējot, ka no politiskā spēka Saeimā ir viens.

Kā ziņots, Poikāns un vēl trīs partijas “KPV LV” biedri šodien paziņoja par aiziešanu no politiskā spēka un aiziešanu no partijas valdes.

Kā iemeslus Poikāns minēja partijas līdera melošanu, kā arī situāciju ar neskaidro finansējumu. Poikāns norādīja, ka politisko spēku pamet, jo ir guvis pietiekami daudz pierādījumu, ka “man nav pa ceļam” ar Kaimiņu.

Viņš arī norādīja, ka šis “nav nesaskaņu, bet gan ir principa jautājums”. Biedriem netika sniegta pilnvērtīga informācija, kā arī tika mēģināts “vilkt iekšā cilvēkus” ar neskaidru reputāciju, viņš apgalvoja. “Man ir svarīgi saglabāt savu vārdu un es netaisos iesaistīties apšaubāmās lietās,” akcentēja līdzšinējais partijas biedrs.

Partiju un tās valdi pametīs Poikāns, Eisaka, Uldis Neilands un Kincs.

Tikmēr pats Kaimiņš Latvijas Televīzijai apgalvojis, ka neesot zinājis par šādu biedru ieceri, taču viņš esot gatavs šādam pavērsienam, jo notikumi esot vērtējami kā politisko nelabvēļu īstenota klasiska partijas graušana no iekšpuses.

Pēc Kaimiņa vārdiem, notiekošais esot normāla partijas attīstība, turklāt valdē aizvien paliek pieci cilvēki, tātad ir kvorums un valde ir lemtspējīga.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))

  Ir sacīts: “Aklo vidū vienacis ir valdnieks – pat arī gaužām kroplīgs ubags būdams.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada septembris): TV3 raidījums “Bez tabu”, 2014. gada 19.septembris – pieredzes bagātās ekspolitiķes un profesores Ilgas Kreituses komentārs par Artusu Kaimiņu, visnotaļ atbilstoši raksturojot to, kas tad ir šis skandalozais “suņubūdas šovmenis” un pašreizējais šīs valsts saeimas “pie frakcijām nepiederošais deputāts” Artuss Kaimiņš ( eks-LRA jeb “latvānijas reņģēdāju apmaucēji”, KPV jeb “klaunu un pielīdēju varza” ): “Kaimiņš ir daļējs spogulis tam, kas pašlaik notiek šīs valsts sabiedrībā – ar rupjību, ar lētu populismu, ar citu cilvēku pazemošanu taisīt sev popularitāti…..?! Savukārt, attiecībā uz to, ka dažkārt Kaimiņa izdarības tiekot vērtētas pat salīdzinājumā ar Krievijas politiķi V. Žirinovski – atšķirībā no prasti populistiskā rupekļa Kaimiņa, Žirinovskis ir ļoti gudrs, izglītots un slīpēts politiķis, kurš perfekti spēlē savu lomu politikā!”…
  ——-
  .
  “Kur paliks KLAUNS, kad “aizbrauc cirks”?…”
  ( aktuālā prātuļojuma “konspekts” – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Rau, ATKAL “urnu talka” klāt ~
  Laiks ATKAL “makaronus kārt”,
  Jo – ATKAL netrūkst LUMPEŅU,
  Kas “balsot” skries, uz svilpienu…

  Par “politiku” saukts tiek CIRKS,
  Kur ATKAL šīs “valsts” fani pirks,
  Sev “glupo bauru” statusu,
  Ko “apjāt” var ar “kampaņu”,
  Gan “polittehnoloģiski”,
  Gan “radošumā ekspromti” ~
  NAV svarīgs “shēmojums”, jebkāds,
  BET – ZOMBĒJUMA rezultāts!
  (…)
  Bet – vai nu CIRKS bez KLAUNA būs,
  Kas “jokiem” (stulbiem) “bārdu šūs”,
  Gar zemi kritīs, (sv)īzdams bļaus,
  Kad “KLAUNA pauzēs” rīkli raus?!
  Viens TĀDS, par pliku kaulu pirkts,
  Pie “suņu būdas” peļķē mirkst,
  Ko, “jokus plēsdams” pie(svīd)is,
  (Dēļ ķēdes – nostāk neticis…).
  Pie pakša – ap(grauzts) mikrofons,
  Tam apkārt – blīvi nomī(z)ts klons,
  Un bleķa bļoda (putekļos ~
  Ja Saimnieks kādu kaulu dos…).
  Iekš būdas – drazas & lupatas,
  (Priekš “polit-KLAUNA” guļvietas)
  Pie sliekšņa – ķēdes fragments (īss ~
  Mož, piestiķēs – ja “nopelnīs”…)
  .
  Uz būdas jumta – bilžu klāsts ~
  Priekš truliem “vēlētājiem” stāsts,
  Kam to, kas šajā “valstī” ļauns,
  Vaukšķ teju ikdienišķi KLAUNS:
  “Tev nebūs ZAGT!” – nav bauslis slikts,
  Jo vien – tam cieši blakus likts,
  NAV nākamais no baušļiem – tas,
  Kurš pauž, ka MELOT neklājas ~
  TAD var par zagļiem CITUS saukt,
  Jo – “suņu būdas” Saimnieks kaukt,
  Un noriet pavēl VISUS tos,
  Kas “startē SVEŠOS sarakstos”:
  “Kurš Saimnieks citām partijām?
  Kur ‘piķis grābts’ priekš reklāmām?
  Kam kurais “sektōrs” ieplānots,
  Kad “priekšstāvjiem” tiks “mandāts dots”??
  Kurš “sarkans”, “zils” vai “skābi rōzā”?
  Kurš “vēkšpēdus”, kurš “vēža” pōzā?
  Kurš “masmēdekļus” angažējis?
  Kurš TV & ‘rādžu’ nofraktējis??
  Kam SILES mala sapūst zobos?
  Kam radi “šefo” treknos robos?
  Kam “pelēks pizness” ‘kruti rullē’?
  Kam “ķēķa tiesiskums” = pa nullēm??…
  .
  Uz SAVĒJIEM – NAV atļauts “riet”,
  Vai, ķēdei žļerkstot, virsū skriet,
  Vai (pat!?!) “celt pakaļkāju” mīzt,
  Uz tiem, kas “māk bez ziepēm līst”:
  Tie taču – MŪSU sugas bars ~
  Tos NEries KLAUNS un NEizskars,
  Tiem MELUS virsū na(fig) gāzt,
  Vai FALŠU “kompru” purnā bāzt!!!
  Kaut suga SILES cūklopiem,
  Tā pati “svešiem” & SAVĒJIEM ~
  MĒS = “vienlīdzīgĀKi” par tiem,
  Kas kalpo CITIEM Saimniekiem:
  MUMS “atļauts” ZAGT (ja “dalāmies”),
  MUMS “piedien” MELOT & gānīties,
  MUMS “uzdots” ZOMBĒT vientiešus ~
  Drāzt “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅUS!!!…”
  (…)
  Ja klausīs KLAUNS, ko Saimnieks liks ~
  Šis, iespējams, pat “listē” tiks!!!!!
  (Un – štrunts par to, ka “stūmējos” ~
  Kas KLAUNAM “goda” vietu dos?!?…)
  Jo – CIRKS bez KLAUNIEM nerullē,
  Pat MUĻĶU zemes “pārvaldē” ~
  Šai “lomai” der kaut paglups slaists,
  Ja TĀDS tiek nolīgts “muļķi laist”…

  Kad “urnu FARSAM” fināls būs ~
  Kur paliks KLAUNS, kam “bārdu šūs”,
  Tie, kuriem “valstī” pieder CIRKS ~
  Kam šņukurs SILES putrā mirks?
  Kad KLAUNU “uzmetīs” par to,
  JA (?) šis “pēc īkšķa NEbalsos”,
  Un sugas biedriem “shēmas” jauks ~
  Kurš (sv)īzdams “suņubūdā” kauks?

  Kad KLAUNS vairs nebūs vajadzīgs,
  NE SAIMNIEKIEM (kā kretīns sīks),
  NE LUMPEŅIEM (šo “balsis” pirkt) ~
  Kad “aizbrauks cirks” – kas KLAUNU pirks?…

  =====

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 2. Jampampiņu gājieni. Uz zagšanu un dzeršanu kāri jampampiņi nesapratās.

 3. Par tiem procentiem var strīdēties matemātiķi, bet pavērtējot visus iepriekšejo Saeimas, pat pašvaldību vēlēšanu rezutātus, redzamais neiepriecina. Ko tikai neesam ievēlējuši! Pat nelielā pašvaldībā, kurā viens otru pazīst no “bērnu kājas”, ievēlam pagastveci, kurš gatavs parakstīt vekseli par pāris simtiem miljonu. Izteikums – nav par ko balsot neiztur nekādu kritiku. Uz Saeimas vēlēšanām izskatot turpat tūkstoti deputātu kandidātu sarakstus katrs vēlētājs atrastu vismaz vienu personu, kura atbilst viņa kritērijiem. Tad izsvītro visus pārējos un nobalso par šo vienu!

  • tikai izsvītrojot visus pārējos un atstājot to vienu,tu esi nobalsojis par šo partiju un tālāko tev vairs nav iespējas ietekmēt.Partija pati savēlēs sev vajadzīgos.

 4. Iespējams, ka Poikāns ir labs informātikā, bet, acim redzot, kā psihologs nav nekāds. Tā Kaimiņa būtība ir skaidra no viena acu uzmetiena. Labākais, ko tur varētu darīt – atstādināt Kaimiņu no vadošām pozicijām. Bet nav fakts, ka tur nav salasījušies arī pārejie kaimiņveidīgi.

 5. Poikāns pēkšņi nepazīst Kaimiņu, smiekli nāk! Vīlies viņā! Domāju, ka tās ir politiskas spēlītes, kuras mērķis ir nepieļaut jaunas partijas ienākšanu Saeimā. Sākumā pēc signāla visi sastājas un tad sāk to pamest, lai Kaimiņš neradītu nevajadzīgu konkurenci vadošajiem un valdošajiem.

 6. katras partija tapšanā ir divi kritiskie brīži: pirmais – kad par ideju vienojas dažādi cilvēki un ir gatavi kopīgas lietas vārdā savas štelles (kaut uz laiku) nolikt malā; otrs – kad partijai jāmeklē finansējums… un te atkal ir divi varianti – pirmais – visi sakož zobus uz pieņem nosacīti neskaidras izcelsmes līdzekļus nosacīti cēlu mērķu vārdā – un projekts rullē (piemēram, kā NSL iepriekšējās vēlēšanās, un daudzi citi līdzīgi priekšteči…); iet “pa godīgam”, un projekts drīz vien izčākst…

 7. …viņu rīcībā ir audioieraksts, kurā kādā sanāksmē Kaimiņš esot nosaucis 80% iedzīvotāju par dzīvniekiem. Tomēr viņi to pašlaik vēl nepublicēšot, jo vēloties sagaidīt, kad Kaimiņš noliegs šo informāciju.
  ==========================
  Publicējiet tagad un kādu laiciņu atkal pirms katrām vēlēšanām, lai šis vaukšķis, kas sacēlis asti gredzenā, saprot, ka ne visi ir dzīvnieki.

 8. Vai Poikāns nav pārdevies amerikāņiem, lai izbeidz lietu tiesā pret viņu ?
  Dikti aizdomīgi tas viss sāk izskatīties. Ja kaut kas nepatīk partijā, strādā um maini, nevis mūc.

 9. Kāpēc neviens neizsakās par Poikāna un pārējo uzrādītajiem aiziešanas iemesliem? Jums tie ir pieņemami un mazsvarīgi?

  • Kam jāiet ,tas lai iet “Vienotība” paņems . Kaimiņš neizputēs – vēl laiks rādīs un Kaimiņš pierādīs ,ka vēlēšanās uzvarēs !

 10. Visi tagad metas apspriest Neo un pārējos, bet neviens neizsakās par viņu minnētajiem aiziešanas imesliem.

 11. Ir Latvijas galvenais hakeris, šodien esot nozadzis arī visu KPV. Lv datus un neatdod partijas priekšniekam, tapēc izsaukta policija , atkal jauna lieta par datu zādzību 2x pēc kārtas publiska!Marita ir izstaigājusi jau 3 partijas un naudu pelna ar to izjaukšanu, Armands un Marita ir laimīgi kopā ?

 12. muļķīgs virsraksts Atbildēt

  Ne jau Kaimiņu pamet, bet partiju.

 13. Nesimpātiskas sejas!

 14. pārejo valdi vismaz vairākumu pārliecināt ka no partijas jāizmet artuss un viss.

  • Uzdevums no augšas ta bija likvidēt partiju !
   Meklēja sadzīves kašķus.
   Poikāns laikam tiesai “solīja laboties” …

  • Kaimiņš malacis – uz priekšu ,uzvaru vēlēšanās! Tie skrējēji ,lai skrien, tauta jau arī redz un zin ,ko izvēlēties!

Draugiem Facebook Twitter Google+