Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. septembris, 2016
Drukāt

Pokaiņos šodien varēs izmēģināt drāmas un mūzikas terapiju, klausīties lekcijas (1)

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Šodien no plkst.11 līdz 16 Pokaiņu mežā jau trešo gadu risināsies ikgadējais Zināšanu gadatirgus, aģentūru BNS iepriekš informēja Pokaiņu meža informācijas centrā.

Pasākumā varēs izmēģināt drāmas un mūzikas terapiju, klausīties dažādas lekcijas.

Tautas lietišķā studija “Avots” izrādīs jostu aušanu un adījumu rakstu burvību, iepazīstinās ar māla pārvērtībām un parādīs, kā no vilnas top dzija. Radošās iniciatīvas centrs “Mansards” un ceļotājs Edijs Šplīts savā meža kabinetā aicinās uzspēlēt zvangas un parunāties par dzīvi, tāpat paredzētas arī citu jomu speciālistu konsultācijas un nodarbības.

Pasākumā būs iespējams iegādāties grāmatas, senās kartes, rotas, dabīgos akmeņus, iziet ekskursijā pa Pokaiņu mežu gida pavadībā.

Par siltu maltīti parūpēsies “Brešu virtuve”. Pasākums sāksies plkst.11 ar nelielu uguns rituālu un beigsies plkst.16 ar spēcinošu rudens saulgriežu uguns rituālu, kurus vadīs Māra Brante.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apžēliņ…. Paši izmurgo un vēl citus pēc tam apvārdo ar neesošam un kaitnieciskām lietām. Attopieties.

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+