×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Pokaiņu mežā skanēs koncerts “Stāsts par seno Letu zemi un Pokaiņiem šodien” (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pokaiņu mežā 13. jūlijā pl.17.00  skanēs koncerts sirdij un dvēselei “Stāsts par seno Letu zemi un Pokaiņiem šodien”, portālam “LA.lv” pastāstīja meža apsaimniekotāja – a/s “Latvijas valsts meži” – pārstāvji.

Ozolkalna piekājē, meža ieskautajā un saules lolotajā pļaviņā ar mūzikas skaņām ikvienu priecēs Jelgavas zvanu ansamblis “Accelerando”, dziesminieks un perkusionists Nils Īle un izcilā flautiste Ingūna Rubene, kā arī uzstāsies dziedošā Uškānu ģimene.

Pokaiņu meža informācijas centrā apskatei būs izstādītas Guntas Eltammes īpašās gleznas, un būs arī apskatāma Sarmītes Makarovas mandalu izstāde. Būs iespēja arī pašiem izkrāsot savu mandalu.

Izsalkumu varēs remdēt ar uz ugunskura vārītu zupu un citiem mājas gardumiem. Ieeja – divi eiro pieaugušajiem, 1,70 eiro skolēniem, studentiem un pensionāriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Klau, kas tā par Letu zemi? Kuršu, lībiešu, latgaļu, zemgaļu, sēļu zemes zinu, bet kas tie leti?

  2. … Gribetos but tur klat … lai viss izdodas … Pokainu esamiba un lieciba ir svarigs pamats uz ka balstas viss par dabas stihijas iznicinato seno Leduslaikmeta Vecas Eiropas Civilizaciju un tas baltu tautu pasaudzeto Baltijas kulturu … !

Draugiem Facebook Twitter Google+