×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
19. janvāris, 2018
Drukāt

Pokaiņu mežs aicina uz lekciju “Ko zvaigznes sola 2018.gadā” (4)

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Laiku laikos cilvēks ir skatījies zvaigznēs, apbrīnojis to neaptveramo skaistumu, meklējis sakarības un centies izprast to ietekmi uz norisēm dabā un paša dzīvē. Vairums no mums tic, ka pasaulē nav tikai tā ar aci redzamā daļa, bet ir kas nezināms, noslēpumains un jūtams. Zvaigžņu stāvoklis ietekmē mūsu temperamentu, raksturu, vājās un stiprās puses. Pētot astroloģisko dabas ciklu, varam palīdzēt sev dažādās dzīves situācijās ik dienas, vēsta vietne “mammadaba.lv”.

28.janvārī plkst.12:00 LVM Pokaiņu mežs visus aicina uz Astroloģes Ilzes Reihas lekciju Informācijas centra kamīnzālē. Uzzināsim, kas mūs sagaida 2018.gadā, noskaidrosim šī gada planētu un zvaigžņu kustības mijiedarbību ar norisēm uz zemes. Saņemsim padomus ikdienas darbu veikšanai un analizēsim astroloģiskās prognozes katra zodiaka zīmei atsevišķi. Pētīsim ieteicamos darbības virzienus visās dzīves jomās.

Ieeja ar LVM Pokaiņu meža biļetēm. Pēc lekcijas iespējamas individuālas konsultācijas, samaksa pēc vienošanās.

Latvijas Valsts Meži novēl izbaudīt ziemas skaistumu dabā!

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Viss tas ir blēņas! Laikam bruņinieki gribēja celt pili,saveda akmeņus no malu malām,bet kaut kas nogāja greizi – strīdi.ķildas un cietoksnis netika uzcelts.

  2. Vai un cik LVM samaksāja avīzei par sava objekta un pasākuma reklāmu? Jo šī ir tikai un vienīgi reklāma.

  3. Kas tad isti ir LVM tūrisma objekta Pokaiņu mežs darbības virziens? Mežkopības nodarbības skolēniem, astrologu un maģisko kristālu pašrealizācijas vieta? Varbūt tomēr laiks atcerēties, ka objekts vispār radās senu akmeņu krāvumu- senu ļaužu dzīvesvietas atradumu dēļ. Par šo vēsturi pēdējo gadu desmitu laikā vairs netiek minēts ne vārda.

  4. neejiet – ļoti kaitigi un neiesakiiet citiem, viens gāja un nomira

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.4
Alūksne +18.5
Daugavpils +16.9
Saldus +17.3
Liepāja +20.9
Jelgava +18.2
Ventspils +15.0
Limbaži +18
Madona +16.9
Rēzekne +18.2
Draugiem Facebook Twitter Google+