Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

Pokemoni nu arī uz rokas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Slavenā japāņu elektropreču un datorspēļu kompānija “Nintendo”, kas radīja slaveno multfilmu “Pokemoni”, izdomājusi veidu, kā samazināt pēdējos mēnešos populārās mobilās spēles “Pokemon Go” atkarību no telefona ekrāniem, kas izrādījusies samērā nedroša nodarbe.

Par 35 dolāriem iespējams iegādāties “Pokemon Go Plus” ierīci, kas ziņos par katru pokemonu, kurš būs parādījies tuvumā, kā arī skaitīs jūsu noietos soļus. Jaunā ierīce ir pavisam neliela, un to viegli var ieslidināt kabatā, somiņā vai nēsāt kā pulksteni. Izmantojot “Bluetooth”, ierīce savienojas ar jūsu tālruni un “Pokemon Go” spēli. “Nintendo” sola, ka komplektā iekļautā “pogas” baterija izturēs apmēram 100 dienas.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+