Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. oktobris, 2014
Drukāt

Pola Patone iesniedz šķiršanās prasību no Robina Tika

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktrise Pola Patone iesniegusi šķiršanos no kanādiešu dziedātāja Robina Tika.

38 gadus vecās Patones un 37 gadus vecā Tika laulība ilga astoņus gadus, lai gan viņi sāka tikties jau vidusskolā.

Februārī medijos parādījās pirmās ziņas par šķiršanos. Ģimenei pietuvināts informācijas avots sacīja, ka “viņu laulība jau ilgu laiku bijusi uz izjukšanas robežas”.

Kā šķiršanās iemeslu Patone norādījusi “nesamierināmas domstarpības”. Viņa prasīju kopīgu aizbildniecību pār četrus gadus veco dēlu Džulianu.

Tiks kļuva slavens, pateicoties sadarbībā ar producentu Farelu Viljamsu ierakstītajam hitam “Blurred Lines”. Dziesmas milzīgos panākumus pavadīja vairāki skandāli, piemēram, Tika provokatīvā deja ar Mailiju Sairesu MTV Mūzikas video balvu pasniegšanas ceremonijā un publicēts fotoattēls, kurā dziedātājs uzlicis roku uz fanes pēcpuses.

Tiesas prāvā par plaģiātismu Tiks atzina, ka tolaik viņš esot aizrāvies ar grādīgajiem dzērieniem. “Man gada garumā bija pamatīgas problēmas ar alkoholu un narkotikām. Es nesniedzu nevienu interviju skaidrā prātā, tāpēc es patiesi neatceros daudzas lietas, ko teicu,” atzinies Tiks.

Viņš un producents Farels Viljamss apsūdzēti amerikāņu mūziķa Mārvina Geja 1977. gada dziesmas “Got to Give it Up” kopēšanā.

Jūnijā Tiks izdeva sievas vārdā nosauktu albumu “Paula”, kas ārpus ASV neguva cerētos panākumus. Lielbritānijā tika pārdoti vien 530 albuma eksemplāri.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+