Sports
Futbols

Poļi gāja vieglo ceļu, krievi ņem ar taktiku. Viktora Dobrecova vērtējums0

Latvijas čempionāta 1. līgas komandas “Grobiņas SC” galvenais treneris Viktors Dobrecovs izvērtē Pasaules kausa spēles starp Poliju un Senegālu (1:2), kā arī Krieviju un Ēģipti (3:1).

“Poļi uz papīra bija favorīti, domāja, ka vienkārši tiks galā, bet futbolā tā nenotiek. Pirmajā puslaikā neko neparādīja, izskatījās sašļukuši,” sarunā ar “LA” teica Dobrecovs, kurš pirms trim gadiem aizveda FK “Liepāja” līdz Latvijas čempionu titulam. “Senegāla spēlēja ļoti tuvu, kompakti, raženi augumā, ātri, uzvarēja divcīņas. Viņu organizētība un disciplīna pārsteidza, no Āfrikas komandām pirmajā riņķī atstāja labāko iespaidu. Krievijas izlases treneri pamainīja taktiku salīdzinot ar pirmo spēli, uzbrukumā ieliekot garo Artjomu Dzjubu un plāns ar centrējumiem nostrādāja lieliski. Viņš cīnījās kā cīkstonis un bumbas nokrita, arī pats guva vārtus. Otrā spēle apliecināja, ka arābu sagraušana nebija nejaušība. Varbūt līdz šim bijuši ne tie spēcīgākie pretinieki, bet no otras puses – vāju komandu Pasaules kausā nav. Un veicas jau arī stiprākajiem. Krievija ir uz pacēluma, visu negatīvo, kas bija pirms turnīra, apgriezuši otrādāk un uzlēkuši augstāk nekā bija gaidīts. Ļoti koncentrējušies, sitas par katru kvadrātmetru, mājas sienas dzen uz priekšu.”

Trešdien Pasaules kausā trīs spēles – Portugāle pret Maroku (15.00), Urugvaja pret Saūda Arābiju (18.00) un Spānija pret Irānu (21.00).

Saistītie raksti
LA.lv