Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
17. decembris, 2014
Drukāt

Policija aicina atsaukties aizdomās turēta laupītāja upurus (2)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policija pagājušajā sestdienā aizturēja vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vairākām laupīšanām. Likumsargi aicina rūpīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un ziņot, ja kāds ir cietis no vīrieša pretlikumīgajām darbībām, informē policijā.

Jūrmalas iecirkņa darbinieki 13. decembrī saņēma informāciju, ka ap pulksten 19:30 kāds vīrietis, piedraudot ar nazi, sievietei nolaupījis mobilo tālruni. Pēc saņemtās informācijas policijas darbinieki veica operatīvās izmeklēšanas pasākumus un pēc neilga laika aizturēja 1994. gadā dzimušo laupītāju. Aizturētais atzina savu vainu izdarītajā noziegumā.

Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Aizturētajam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamā persona ir veikusi arī citus noziedzīgus nodarījumus. Tādēļ ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti kā pāridarītāju, policija aicina ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem: 67075163; 67075111 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vinjsh jau pats ir kaa cieteejs. Pilniigs daunis. Teevam nebija prezervatiiva un maate laiciigi neuztaisiija abortu.

  2. nabadziņš

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+