×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
6. decembris, 2013
Drukāt

Policija aicina atsaukties citus Zolitūdes traģēdijas ziedojumu izkrāpēja upurus (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Policija trešdien aizturējusi 36 gadus vecu krāpnieku, kurš mēģināja iedzīvoties uz Zolitūdes traģēdijas rēķina. Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka aizturētais vīrietis varētu būt veicis vēl citus noziegumus, kas saistīti ar krāpšanu, tādēļ lūdz atsaukties citus cietušos, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijā (VP).

Trešdien 4.decembra, vakarā Rīgas Centra iecirkņa policijas darbinieki aizturējuši kādu 36 gadus vecu vīrieti, kurš, uzdodoties par kādas Zolitūdes traģēdijā bojāgājušās sievietes vīru, mēģināja izkrāpt ziedojumus. Krāpnieks bija piefiksējis, ka vienai no Zolitūdes traģēdijā bojāgājušajām sievietēm ir līdzīgs uzvārds kā viņam. Vīrietis bija devies uz vairākām baznīcām, kur, apgalvojot, ka viņa apgādībā esot palicis mazgadīgs bērns, mēģinājis izkrāpt ziedojumus.

Pie aizturētā vīrieša tika atrasts blociņš, kurā sarakstītas visas Latvijas baznīcas, tādēļ policijai ir pamatotas aizdomas, ka vīrietis savas krāpnieciskās darbības varētu būt pastrādājis arī citās Latvijas pilsētās.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt veicis vēl citus krāpšanas gadījumus. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem: 25496895, 67086200 vai 110 – vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. “mecenāts un zinātnieks” Olgas dēls no Mārupes sovhoza dārzeņu brigādes ZIM-a meirovicsimants

  2. Nu kads gimis,var parbities!Un vel zaglis,tadu uz elli aizsutit!

  3. sitas cilveks gan iz plika petene tadu sist vajaga ! 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+