Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Policija aicina atsaukties kamīnkrāšņu tirgotāja apkrāptos klientus (3)

kamins_133

Valsts policija sākusi kriminālprocesus par krāpšanu saistībā ar firmu “Wintercom”, kas piedāvā klientiem iegādāties preces, veicot priekšapmaksu, bet pēc tam solīto nepiegādā un neatgriež naudu, informē VP.

Valsts policijas Rīgas Brasas iecirknis augustā saņēmis informāciju par firmu “Wintercom”, kas interneta mājaslapā potenciālajiem klientiem piedāvā iegādāties dažādas krāsnis un to piederumus. Atsaucoties uz uzņēmuma piedāvājumu, klienti pasūtījuši preces, veikuši pasūtījuma priekšapmaksu vai avansa maksājumu. Tomēr pēc tam nav saņēmuši ne pasūtītās preces, nedz atguvuši iemaksāto naudu.

Policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri šādā veidā tikuši apkrāpti, zvanot uz tālruņa numuriem 67030630, 67030647 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Atraduši kam pasūtīt! Firmai pamatkapitāls tikai 1 EUR, visa iemaksa ay=iziet biroja telpu nomai un algai. Ra’žotājs šaubīgai formai savu preci bez iepriekšējas samaksas nedos.

  2. Atkal Kaspars Grauze uzdarbojas!? 😀

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+