×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Policija aicina atsaukties recidīvista – laupītāja upurus (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Valsts policijas (VP) darbinieki par trīs jauniešu aplaupīšanu aizturējuši 27 gadus vecu iepriekš vairākkārt tiesātu vīrieti.

Policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamais vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citas laupīšanas. Tāpēc likumsargi aicina atsaukties ikvienu, kas cietis no vīrieša pretlikumīgajām darbībām, informē VP.

VP klāsta, ka šā gada 5.jūnijā Imantas mikrorajonā nezināms vīrietis piegājis pie kāda 13 gadus veca puiša un, piedraudot ar fizisku izrēķināšanos, atņēmis viņam mobilo tālruni. Pēc notikušā cietušais ar vecākiem vērsās policijā.

Savukārt 8.jūlijā Imantā, Sudrabkalnā kādas tirdzniecības vietas tuvumā nezināms vīrietis piegājis pie 15 gadus veca puiša un 14 gadus vecas meitenes un, piedraudot ar fizisku izrēķināšanos, abiem atņēmis mobilos tālruņus. Arī šajā gadījumā cietušie vērsās policijā.

Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, kas saistīta ar vardarbību.

Policijas darbinieki, veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, noskaidroja, ka abus iepriekš minētos noziegumus pastrādājis 1987. gadā dzimis vīrietis, kurš turpat Imantas mikrorajonā aizturēts. Vīrietis agrāk vairākkārt tiesāts, tajā skaitā arī par laupīšanām.

Rīgas Kurzemes iecirkņa policijas darbiniekiem ir pamatotas aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citus noziegumus. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 67070800 vai 110 – vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pilnīgs burbuļgalva,ne recidīvists.

  2. Nevis recidivists bet pagalmu lashara 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+