×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
23. jūlijs, 2018
Drukāt

Policija aicina neatzvanīt nepazīstamiem ārzemju telefona numuriem (3)

Foto - LETA/APFoto - LETA/AP

Valsts policija (VP) aicina cilvēkus neatzvanīt nepazīstamiem ārzemju telefona numuriem, jo pastāv risks, ka šīm sarunām var tikt piemērots paaugstināts tarifs, aģentūrai LETA pastāstīja VP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) Kibernoziegumu apkarošanas nodaļas vadītāja vietnieks Mārtiņš Brižs.

Viņš norādīja, ka policija ir saņēmusi informāciju no cilvēkiem, kam zvanījuši nepazīstami numuri no ārvalstīm, taču policijas rīcībā nav informācijas, ka kāds cilvēks būtu ticis apkrāpts. Brižs uzsvēra, ka pašlaik policijā nav saņemti iesniegumi un nav uzsākts kriminālprocess saistībā ar zvaniem.

Brižs piebilda, ka nav vieglu preventīvu rīku, lai atpazītu paaugstinātas maksas numurus, tādēļ viņš aicināja cilvēkus neatzvanīt, ja saņemts zvans no nepazīstama ārzemju numura, kā arī sniegt informāciju par šo numuru savam mobilo sakaru operatoram.

Sociālajā tīklā “Twitter” gan svētdien, gan pirmdien iedzīvotāji ir dalījušies ar informāciju, ka saņēmuši zvanus no nepazīstamiem numuriem, kas reģistrēti Sudānā, Samoa un citās valstīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Man arī tāds zvans bij no belarus atšķiras pēdējie divi cipari

  2. man tikko uzpikstinaja, nepaspeju pacelt +6768992427

  3. 375(44)994 49 53 Belarus,nemaz necēlu un arī neatzvanīju.

Draugiem Facebook Twitter Google+