Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
20. maijs, 2016
Drukāt

Policija aicina uzmanīties: izkrāpj naudu par traktoru iegādi

Foto - LETAFoto - LETA

Traktors apstrādā zemi.

Zemgales reģionā apkrāptas vairākas personas, kas pirms traktoru iegādes iemaksājušas drošības naudu, bet krāpnieciskās darbības rezultātā traktora piegāde tā arī nav veikta, informēja policijā.

Par krāpnieciskām darbībām pašlaik ir uzsākti divi kriminālprocesi. Viens no iedzīvotājiem, vēloties iegādāties traktoru “MTZ”, pēc attiecīgā sludinājuma ir iemaksājis drošības naudu 200 eiro apmērā. Savukārt otrs iedzīvotājs par traktora iegādi iemaksājis 400 eiro un abos gadījumos darījumi nav veikti.

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka cietušie portālā www.ss.lv noskatīja sev interesējošo traktoru, pēc tam sazinājās ar pārdevēju uz sludinājumā norādīto telefona numuru. Persona, kas uzdevās par pārdevēju norādīja, ka vispirms jāiemaksā drošības nauda uz bankas kontu, lai traktors netiktu pārdots citai personai. Tāpat tika norādīts, ka traktors atrodas attālākā vietā Latvijā. Pēc drošības naudas iemaksas nākamajā dienā sludinājumā norādītais telefona numurs vairs nebija pieejams, kā arī konkrētais sludinājums no sludinājuma portāla bija izdzēsts. Sazināties ar personu, kas uzdevās par pārdevēju vairs nebija iespējams.

Policijai ir aizdomas, ka no šāda veida krāpnieciskām darbībām cietušas vēl citas personas, tādēļ aicina atsaukties cietušos, zvanot pa tālruni 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija aicina iedzīvotājus neveikt priekšapmaksas pirms konkrēta persona nav satikta un prece nav redzēta klātienē, kā arī darījums nav rakstiski apstiprināts.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+