Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
25. septembris, 2013
Drukāt

Policija aiztur 15 gadus vecas meitenes izvarotāju; aicina atsaukties citus upurus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šomēnes aizdomās par 15 gadus vecas meitenes izvarošanu aizturēts 1958.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk ir tiesāts par līdzīgu noziegumu – par nepilngadīgā izvarošanas mēģinājumu, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijā.

Šobrīd vīrietis ir apcietināts, taču policistiem ir pamatotas aizdomas, ka no vīrieša varētu būt cietušas arī citas meitenes, jo noskaidrots, ka viņš ap sevi centies pulcēt nepilngadīgas personas, kuras aicinājis uz savu dzīvesvietu.

Policija aicina ikvienu, kas cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgām darbībām, atsaukties, zvanot uz tālruņa numuriem – 67086000, 67086003 vai 110.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+