×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

Policija aiztur burlaku bandu par prāvesta aplaupīšanu Pļaviņās

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policijas (VP) darbinieki svētdien aizturējuši noziedznieku grupu par prāvesta aplaupīšanu Pļaviņās, portālu “LA.lv” informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) pārstāve Ieva Sietniece.

VP ZRP Aizkraukles iecirknī svētdien ap plkst.21.00 saņemta informācija, ka Pļaviņās, Pļaviņu Katoļu draudzes telpās 1973.gadā dzimušajam vīrietim nolaupīts dators, mobilais telefons, dokumenti, nauda un automašīna.

Sākotnējā izmeklēšanā noskaidrots, ka pirms deviņiem vakarā pie prāvesta ieradušies vīrietis un sieviete, kuri gribējuši pārrunāt bērnu kristības. Brīdī, kad prāvests pret viesiem pagriezis muguru, viņš apdullināts, saņemot sitienu pa galvu, un pēc tam sasiets. Netālu atradies vēl viens vīrietis.

Noziedzīgās personas pārmeklējušas baznīcas telpas un, nodarot miesas bojājumus, pieprasījušas, lai cietušais uzrāda, kur atrodas nauda un citi vērtīgi priekšmeti. Uzbrucēji nolaupīja 2000.gadā ražotu automašīnu “Seat”, portatīvo datoru, mobilo telefonu un naudu

Policijas darbinieki nekavējoši uzsākuši uzbrucēju vajāšanu, iesaistot kolēģus no VP ZRP Jēkabpils iecirkņa un VP Latgales reģiona pārvaldes. Automašīna atrasta netālu no Jēkabpils.

Veiksmīgu operatīvo izmeklēšanas darbību rezultātā noskaidrota noziedznieku atrašanās vieta. Policijas darbinieki Rēzeknē aizturējuši 1990.gadā dzimušo sievieti, kura jau iepriekš tiesāta 10 reizes un agrāk vienu reizi tiesātu 1986.gadā dzimušu vīrieti, kā arī trešo noziedzīgo personu 1982.gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk tiesāts deviņas reizes.

Noziedznieki aizturēti un ievietoti īslaicīgā aizturēšanas vietā. Uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem.

Policija neizslēdz iespēju, ka šīs personas saistītas citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+