Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 22. augusts, 2017
30. septembris, 2014
Drukāt

Policija aiztur divus laupītājus un aicina atsaukties cietušos (1)

Foto: Valsts policijaFoto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki par kāda nama aplaupīšanu Rīgā aizturējuši divus agrāk tiesātus vīriešus. Viņi varētu būt pastrādājuši vēl citus noziegumus, tāpēc policija aicina atsaukties cietušos, liecina policijas informācija.

VP klāsta, ka laupīšana Rīgā, Maskavas ielā, notikusi naktī uz 20. septembri. Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. 

Veicot izmeklēšanu, policisti 22. septembrī saņēma informāciju par laupītāju iespējamo atrašanās vietu un iespējamos vainīgos izdevās aizturēt. Aizturētie ir 1966. gadā un 1970. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau agrāk ir tiesāti. 24. septembrī abiem aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Rīgas Latgales policijas iecirkņa darbiniekiem ir aizdomas, ka šie vīrieši varētu būt pastrādājuši vēl citus noziegumus. Tādēļ policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamo vīriešu pretlikumīgajām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 67086327, 67086353, 67086302 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā policija iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vārdu un uzvārdu jau šiem “varoņiem” nav.

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+