×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
16. septembris, 2014
Drukāt

Policija aiztur dzīvokļu apzadzēju grupu

zaglis_004_TSx

Valsts policija (VP) mēneša sākumā par vairākām zādzībām no dzīvokļiem aizturējusi trīs cilvēku grupu, liecina VP informācija.

Policijā klāsta, ka pirms kāda laika saņemti vairāki iesniegumi par zādzībām no dzīvokļiem, kuros iekļūts, bojājot vai uzlaužot durvju slēdzenes. Zādzības pastrādātas vasarā Teikas un Purvciema mikrorajonos. No dzīvokļiem galvenokārt zagtas rotaslietas, datortehnika, elektrotehnika, nauda un citas vērtīgas lietas.

Policija uzsāka izmeklēšanu un noskaidroja iespējamās vainīgās personas, kas, darbojoties organizētā grupā, visticamāk, pastrādājušas minētās zādzības.

2.septembrī Valmierā aizturēts 1981. gadā dzimis vīrietis, bet dienu vēlāk Rīgā notverts 1985. gadā dzimis vīrietis un 1987. gadā dzimusi sieviete.  Visas trīs personas jau iepriekš nonākušas policijas redzeslokā par zādzībām un citiem likuma pārkāpumiem.

Visām aizturētajām personām tiesa piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citās telpās. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Policistiem ir aizdomas, ka aizturētās personas varētu būt pastrādājušas vēl citas zādzības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+