×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
12. februāris, 2014
Drukāt

Policija aiztur nelegālās dziras pārvadātāju bandu

Foto: LETAFoto: LETA

Aizdomās par nelikumīgu alkohola glabāšanu un pārvadāšanu Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes darbinieki aizvadītajā nedēļā aizturējuši četrus vīriešus, no kuriem divi ir Lietuvas pilsoņi, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijā (VP).

Policijā skaidro, ka tās rīcībā bija nonākusi informācija, ka vairākas personas, iespējams, nodarbojas ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu pārvadāšanu. Šie fakti apstiprinājušies, kad Ozolnieku novadā kādas degvielas uzpildes stacijas stāvvietā esošajā kravas auto “Scania” uzietas 250 kastes ar alkohola pudelēm.

Kopumā policija izņēmusi 3 000 pudeles 0,7 litru tilpumā ar “Сельская водка” alkohola bez izcelsmi apliecinošiem dokumentiem un Latvijas akcizēto preču uzlīmēm. Aizdomās par nelikumīgu alkoholisko dzērienu pārvadāšanu aizturēti 1956.gadā un 1969.gadā dzimuši Latvijas pilsoņi, kuri jau iepriekš nonākuši konfliktā ar likumu, kā arī 1982.gadā un 1967.gadā dzimuši Lietuvas pilsoņi.

Ierosināts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šo pārkāpumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajām personām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu atsavinātā alkohola izcelsmi, kā arī vietu, kur to bija plānots nogādāt.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+