×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
12. novembris, 2014
Drukāt

Policija aizturējusi pasūtītāju un izpildītāju Rēzeknes uzņēmēja slepkavības lietā

bakuguns_leta

Valsts policija atklājusi Rēzeknes uzņēmēja un SIA “Andris auto” līdzīpašnieka Andra Lucatnieka slepkavības lietu, šodien žurnālistiem pastāstīja VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins un VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Jurijs Vasiļjevs.

Kopumā lietā iesaistītas desmit personas, tostarp pasūtītājs un izpildītājs. Pasūtītājs aizturēts pagājušajā nedēļā. Pārējie astoņi cilvēki atbalstījuši, organizējuši un plānojuši slepkavību. No aizdomās turētajām personām divām jau uzrādītas apsūdzības prokuratūrā.

Policija noskaidrojusi, ka pasūtītājs nodarbojies ar biznesu, savukārt izpildītājam par darbu piesolīta nauda. Pēc Grišina teiktā – “ne astronomiska summa”.

Visdrīzāk, šis noziegums plānots, pamatojoties uz personīgiem motīviem. Tāpat policija noskaidrojusi, ka daļa no aizdomās turētajiem nodarbojušies ar nelegālu akcīzes preču apriti.

Plašāku informāciju policija izmeklēšanas interesēs pagaidām nevar atklāt.

Jau ziņots, ka VP aizturējusi personas aizdomās par saistību ar Rēzeknes uzņēmēja un SIA “Andris auto” līdzīpašnieka Lucatnieka slepkavību.

31.janvāra vakarā pēc plkst.19 Rēzeknē, savā privātmājā, Lucatnieks tika nogalināts ar šāvieniem krūtīs un augšstilbos. Negadījuma brīdī mājās bijusi arī uzņēmēja sieva, bet meita īsi pirms notikušā izbraukusi.

Izmeklēšanas gaitā saistībā ar Rēzeknes uzņēmēja slepkavību policijas darbinieki iepriekš aizturēja kopumā septiņas personas, no kurām trīs tika atzītas par aizdomās turētajām un apcietinātas.

Divām aizdomās turētajām personām – 1983. un 1993.gadā dzimušiem vīriešiem – nesen Latgales tiesu apgabala prokuratūra uzrādījusi apsūdzību. Apsūdzība celta pēc Krimināllikuma panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja tā izdarīta mantkārīgā nolūkā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+