×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
29. decembris, 2014
Drukāt

Policija aizturējusi trīs jauniešus aizdomās par gada sākumā izdarītu zādzību

uzlauztas_durvis

Ludzas policija aizturējusi trīs jauniešus, kurus tur aizdomās par zādzību Pasienes pagastā 2014. gada sākumā, portāls LA.lv uzzināja policijā.

Šī gada sākumā, naktī no 31. janvāra uz 1. februāri, Zilupes novada Pasienes pagastā, Pasienē tika apzagta kāda māja. Toreiz, iekļūstot dzīvojamā mājā, ļaundari nozaga dažādas mantas – darba un elektroinstrumentus un citas saimniecības mantas.

Par minēto zādzību Ludzas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess. Izmeklēšanas gaitā policijas darbinieki pārbaudīja aizdomās turamo personu loku un veica citus izmeklēšanas pasākumus šī nozieguma atklāšanai.

Operatīvā darba rezultātā šī gada decembrī policistiem izdevās noskaidrot un aizturēt iespējamos zagļus – trīs vietējie iedzīvotājus, 1993., 1995. un 1997. gadā dzimušus jauniešus. Divi pēdējie jau atzīti par aizdomās turamajiem citos kriminālprocess saistībā ar mantiska rakstura noziegumiem.

Policistiem izdevies atrast arī daļu zagtu mantu.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu, kas uzsākts pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas (par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā). Par šādu likuma pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+